Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka

Ketvirtadienį, gegužės 15 dieną, dalyvavome Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto organizuotame futbolo čempionate, kuris vyko Lietuvos futbolo federacijos treniruočių bazėje Kaune. Mokyklą atstovavo vaikinų ir merginų komandos. Tiek merginos tiek vaikinai įnirtingai kovėsi aikštėje su savo varžovais. Kiekvienos rungtynės buvo svarbios, todėl emocijų netrūko ir aikštėje, kur teisėjavo bene griežčiausias Kauno teisėjas Saulius Karka. Tiek merginos, tiek vaikinai pasirodė šauniai. Merginos pasipuošė bronzos, o vaikinai - sidabro medaliais. Taigi, pasiekimai aukšti, bet iki aukso medalių dar yra kur tobulėti.




Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla-daugiafunkcinis centras ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija vykdo bendrystės projektą, kurio viena iš veiklų gegužės 7 d. vyko kieme prie lysvių.Kartu sodinome svogūnus🧅🧅 ir vaišinomės įvairiais užkandukais su svogūnų laiškais. O po dviejų savaičių susitiksime progimnazijos maisto technologijų kabinete ir kartu gaminsime šaltibarščius 🥣



LSOK plaukimo pamokos jauniesiems atletams

Nuotrauka

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai turi galimybę įgyti naujų įgūdžių ir smagiai leisti laiką baseine, mokydamiesi plaukti.

Plaukimo užsiėmimai ne tik skatina vaikų fizinį aktyvumą, bet ir ugdo pasitikėjimą savimi, atsakomybę bei komandinius gebėjimus. Kiekvienas žingsnis vandenyje – tai ne tik sportinis pasiekimas, bet ir galimybė įveikti savo baimes bei augti kaip asmenybėms.

Nuoširdžiai dėkojame LSOK už rūpestį ir palaikymą, suteikiant mūsų mokiniams progą ne tik patirti sporto džiaugsmą, bet ir kurti gražias bendrystės akimirkas.


Specialiosios olimpiados mažųjų atletų žaidynės Kazlų Rūdoje

Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės" mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai dalyvavo Specialiosios olimpiados mažųjų atletų žaidynėse. Tai ypatingas sportinis renginys, skirtas pradinių klasių ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Šių metų žaidynės buvo išskirtinės – jose kartu sportavo tiek įprastų, tiek specialiųjų mokyklų mokiniai. Tai svarbus žingsnis įtraukiojo ugdymo link, kai visi vaikai, nepaisant skirtybių, dalyvauja bendrose veiklose, patiria bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą.

Šis renginys yra Specialiosios olimpiados judėjimo dalis ir siekia:

  • skatinti vaikų fizinį aktyvumą, ugdyti pagrindinius judėjimo įgūdžius (bėgimą, šokinėjimą, metimą ir kt.);
  • stiprinti socialinius gebėjimus per komandinius užsiėmimus;
  • skatinti įtrauktį ir džiaugsmą per žaidimą;
  • įtraukti šeimas bei bendruomenes į aktyvų dalyvavimą vaikų ugdyme.

Žaidynės vyko žaismingoje, pozityvioje aplinkoje, kur visi dalyviai nugalėtojai – nėra akcentuojama konkurencija, o svarbiausia – vaiko pastangos, dalyvavimas ir smagiai praleistas laikas.


Trečiadienį, kovo 26 d., Kazlų Rūdos sporto centre vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto 2025 metų jungtinio krepšinio čempionatas 🏀.

Nuotrauka

Mūsų mokyklos komanda, pasistiprinusi partneriais iš Kazio Griniaus ir Plutiškių gimnazijų, stojo į kovą su stipriausiomis, vienijamomis Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto ekipomis. Po atrankos varžybų patekome tarp pačių stipriausių komandų, kur parodę ryžtą, kantrybę ir ištvermę, iškovojome trečiąją vietą🥉🎉 Mokyklos krepšininkai pasiryžę ir toliau intensyviai treniruotis, gerinti sportinę formą bei ruoštis tolimesniems iššūkiams.


Kovo 21, penktadienį mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto žymios negalios varžybose Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje.

Nuotrauka

Puikioje, išpuoselėtoje mokykloje vykusiose varžybose dalyvavo 15 komandų iš visos Lietuvos. Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklą atstovavo šeši dalyviai. Po įtemptų užduočių varžybų teisėjai įvardijo ir apdovanojo varžybų nugalėtojus ir prizininkus. Mūsų komanda taip pat neliko be apdovanojimų. Po varžybų visi dalyviai buvo vaišinami skaniomis picomis 🍕🍕🍕

Laukė ilgas kelias namo...


Dar 7 mūsų mokyklos mokiniai baigė „Žalgirio“ inicijuojamo socialinio projekto veiklas.

Nuotrauka

Kauno „Žalgiris“ projektą „One Team“ įgyvendina nuo 2013 metų ir už jį yra gavęs ne vieną Eurolygos apdovanojimą.

One Team“ iniciatyva „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje šiemet startavo užsiėmimu, kurį vedė „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo atstovai – fizinio rengimo treneris Paulius Ragauskas bei žaidėjai Jonathanas Tamimi, Maxime Spano ir Quentinas Bena. Kiekviename susitikime buvo tobulinami skirtingi jaunuolių įgūdžiai, padėsiantys jiems lengviau integruotis į visuomenę. Kovo 18 dieną vyko susitikimas su projekto ambasadoriais Kauno “Žalgirio” krepšininkais Dovydu Giedraičiu ir Matt Mitchel.

„Suprantame, kiek laimės atneša ši programa iniciatyvos dalyviams. Tikime, kad kiekvienas vaikas nusipelno galimybės ugdyti savo talentus ir integruotis į visuomenę. Bendradarbiaudami su „Special Olympics Lithuania“, esame pasiryžę daryti teigiamą įtaką šių jaunų žmonių gyvenimui ir suteikti jiems progą išnaudoti visas savo galimybes“, – teigia „One Team“ projekto koordinatorė Andra Kniukštaitė.