Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Jau 12 metų kiekvieną rudenį didelė šalies ugdymo įstaigų bendruomenė pasitinka rinkdama solidarumo kilometrus.

Nuotrauka

Jais matuojame ne tik Solidarumo bėgimo metu įveiktą atstumą, bet ir šildantį visų mūsų gerumą ir nuoširdų norą padėti. Toks pagrindinis organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinės paramos projekto tikslas – susiburti vieningai bendrystei tam, kad drauge ištiestume pagalbos ranką su sunkumais susiduriantiems Lietuvos vaikams.

Kiekvienais metais geradarių būrys auga: prie Solidarumo bėgimo prisijungia vis daugiau ugdymo įstaigų. Bėga darželinukai, mokyklinukai, gimnazistai, profesinių mokyklų mokiniai, mokytojai, tėveliai bei kiti bendruomenės nariai.

Jau kelinti metai iš eilės silidarumo bėgime dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai.


Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla-daugiafunkcis centras vėl pradėjo naują sezoną baseine.

Nuotrauka

Kaip ir kiekvienais metais mokiniai, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos lėšomis, turi galimybę mokytis plaukti, mėgautis vandens pramogomis. Vaikai šių pamokų visada labai laukia. Plaukimas tapo mūsų mokyklos tradicija. Šios plaukimo pamokos dar vienas pavyzdys, kaip savivaldybės investicijos prisideda prie vaikų sveikos gyvensenos bei gerovės.

Nuoširdžiai dėkojame.


Nuotrauka

🏃‍♂️🏃‍♀️Spalio 1 d. Kazlų Rūdoje vyko LSOK kroso varžybos, kuriose susirinko net 156 atletai iš 17 Lietuvos mokyklų! 🏅

Mūsų mokyklą atstovavo 23 dalyviai – gausiausia komanda tarp visų mokyklų! 💪👏

Šios varžybos dar kartą parodė, kad sportas vienija, įkvepia ir stiprina bendrystę. 💙


Nuotrauka

Judėjimas- kelias į sveikatą.

Mokykloje vyko netradicinė sveikatos pamokėlė . Mokiniai turėjo galimybę liksmai ir aktyviai leisti laiką estafetėse, kurios skatino judrumą draugišką komandų varžymasi ir džiugią nuotaiką.

Rungtynių metu vaikai mokėsi atskirti sveikus maisto produktus nuo nesveikų.

Vaikų entuziazmas bei šypsenos parodė, jog mokytis sveikatos pagridų galima žaismingai ir įdomiai. Tokios veiklos ugdo tinkamus įpročius nuo mažų dienų juk aktyvus gyvenimo būdas yra raktas į sveiką ateitį.




Kelionė Žeimenos upe

Nuotrauka

Mūsų mokyklos vaikai dalyvauja socializacijos projekte – vasaros stovykloje, kurios vienas iš smagiausių užsiėmimų - plaukimas valtimis Žeimenos upe.

Stovyklos metu mokiniai ne tik ilsėsi gamtos apsuptyje, bet ir stiprina bendravimo, bendradarbiavimo bei komandinio darbo įgūdžius. Plaukimas upe tapo tikru nuotykiu: vaikai mokosi valdyti valtis, padėti vieni kitiems, o kartu patyria daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

Kelionė Žeimena suteikia progą iš arti pažinti gražią Lietuvos gamtą, stebėti paukščius, klausytis upės ošimo bei išmokti atsakingai elgtis vandens turizme. Vaikai patiria įspūdžius, įgyja naujas patirtis, kurios bus naudingos tiek mokykloje, tiek kasdienybėje.

Tokios stovyklos – puiki galimybė stiprinti vaikų socialinius įgūdžius, draugystę ir kartu prasmingai praleisti vasarą.

Projektas finansuojamas Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos lėšomis.


Nuotrauka

Penktadienio vakarą vyko žaidynių uždarymas. Šį kartą be ypatingų fanfarų buvo pagerbti žaidynių organizatoriai, sporto šakų vyriausieji teisėjai, jiems buvo gražiai padėkota, na o po to-visų žaidynių laukiama-diskoteka, kurioje šėlo kartu su visais ir mūsų komandos jaunimas.

Šeštadienį iš pat ryto išsiruošėme į miesto pakraštyje esantį Brno zoologijos sodą, kurį, kaip ir dar daug lankytinų miesto objektų žaidynių organizatoriai sudarė sąlygas aplankyti nemokamai. Iki pat pietų vaikščiojome kalno šlaite įsikūrusiame zoologijos sode ir stebėjome daugybę matytų ir dar nematytų viso pasaulio gyvūnų. Vaikščiojimas po zoologijos sodą tiesiog išsunkė visų jėgas, tad vieningai nutarta iki vakarienės ilsėtis. Po vakarienės vaikinai dar pažaidė futbolą tarptautinėje komandoje mūsų bendrabučio kieme ir išsiruošėme pasižvalgyti po vakarinį Brno senamiestį. Visus sužavėjo miesto ir miestiečių bei miesto svečių sukurta vakarinio Brno atmosfera, nei vienas neliko abejingas, bet mūsų laukė priešpaskutinis tramvajus (vėl nemokamai) ir rytoj laukianti kelionė namo.


Šeši mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau penkioliktosiose Europos jaunimo su negalia žaidynėse „Emil open“ Brno mieste Čekijoje.

Nuotrauka

Atvykome į Brno birželio 25 dieną vakare, po ilgos kelionės, apsigyvenome studentų viešbutyje, susitvarkėme visus su varžybomis, maitinimu, gyvenimu susijusius formalumus ir nekantriai laukėme pirmosios varžybų dienos. Ketvirtadienį iš pat ryto skubėjome į stadioną, kur vyko kvalifikacinės varžybos. Vaikinai dalyvavo 50, 100, 200 ir 800 metrų bėgimuose, merginos bandė meistriškumą Bočios žaidimo aikštelėje. Geriausiai šiandien sekėsi Povilui Kiveriui ir Kevinui Valaičiui. Šiandien tik pradžia. Finalai ir medaliai rytoj. Linkime sėkmės!


Birželio 18 dieną kartu su Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto masinio sporto mėgėjais dalyvavome „Turistinėje dienoje“ (Pažintiniame žygyje) Aukštaitijos nacionaliniame parke.

Nuotrauka

Žygio pradžia – svetinga Almajo ežero stovyklavietė Ginučių apylinkėse. Čia mūsų jau laukė ir LSOK prezidentas Zenonas Misiūnas, kuris pasveikino visus susirinkusius, papasakojo apie Aukštaitijos nacionalinį parką ir išlydėjo į numatytą trasą. Žygiavome pro Ginučių kaimą link Asalnų ežero, pakeliui gėrėdamiesi Aukštaitijos nacionalinio parko gamta, netikėtai tai iš kairės, tai iš dešinės atsirandančiais Asėko, Baravykinio arba Kambrinio, Pasėkio, Žydmušio ežerais ir ežerėliais. Puziniškio kaime nuo pat kalno viršūnės gėrėjomės prieš mus atsiveriančiais kvapą gniaužiančiais Asalnų ežero vaizdais. Vėliau, pro Dumblio ežerą pasiekėme Puziniškio piliakalnį, o protakoje tarp Linkmeno ir Asalnykščio ežerų dar ir išsimaudėme. Sekantis mūsų objektas-Ladakalnis mus, sunkiai tempiančius po akmenį į kalno viršūnę pasitiko nelabai svetingai-pradėjo lynoti. Apžiūrėję visus 6 nuo kalno matomus ežerus, patraukėme link Ginučių piliakalnio, dar vadinamo Prezidento kalnu. Kitas mūsų obektas-legendomis apipintas Ginučių vandens malūnas. Na o po to, sunkiai užsidirbtas finišas. Žygio dalyviai įveikė 14 kilometrų nacionalinio parko keliais ir takeliais. Pavargę, sušlapę, bet laimingi, nes mes tai padarėme!