Mokomoji treniruočių stovykla slidinėjimo rinktinės nariams
Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras
Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443
Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav.
Tel./faks. (0 343) 95181,
el. p.
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 190984913.
Mokykloje vyko bendras fizinio aktyvumo užsiėmimas, kuriame kartu sportavo tiek mokiniai, tiek mokyklos darbuotojai. Mankšta sukūrė bendruomenišką atmosferą, pakėlė nuotaiką ir parodė, kad fizinis aktyvumas svarbus visiems – tiek vaikams, tiek suaugusiems 🤸♀️
Puikiai sekėsi mūsų vaikinų komandai 5x5 mokyklų tarpe užėmė l -ą vietą. Taip pat mūsų atletai dalyvavo krepšinio testų rungtyse, atliko kamuolio varymo, valdymo, perdavimo rungtyse, atliko metimus iš įvairių nuotolių.
Visus vienijo bendrystė, patirtas džiaugsmas įveikus užduotis ir laimėti medaliai.
Antradienį, spalio 28 dieną, Marijampolės futbolo manieže, mažieji mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Petro Armino progimnazijos organizuotame projekte ,,Sportuok- būk žvalus ir sveikas". Projekto esmė-vaikų pažintis su sporto šakomis, šiuo atveju su futbolu. Projekto vadovė Daiva Kresninkevičienė supažindino su treneriais Viktorija ir Mariumi, kurie ir vedė sporto užsiėmimus. Buvo visko-estafečių, bėgimų su kamuoliu, be kamuolio, daug įdomių futbolo pratimų. Pratybas vainikavo mini futbolo varžybos, kuriose kiekvienas pasijuto tikru futbolininku. Renginyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Tadas Prajara, kuris apdovanojo dalyvius medaliais bei saldžiaisiais prizais.
Mokyklos bendrabučio gyventojai nuolat gyvena aktyvų gyvenimą ir po pamokų. Popamokinėje veikloje sportuojame, keliaujame, atliekame visuomenei ir bendruomenei naudingus darbus. Štai ir praeitą savaitę vieną dieną-antradienį paskyrėme aplinkos tvarkymui. Bendrabutiečiai sugrėbė ir sukompostavo nukritusius medžių lapus mokyklos teritorijoje, trečiadienį-žygių ir sporto diena. Kazlų kaimo tvenkinyje vykdėme irklavimo treniruotę, žygiavome į mišką. Na, o ketvirtadienis-maisto gamybos diena. Puikiai padirbėjo mūsų merginos ir vakare ant stalo puikavosi skanus trupininis pyragas. Tai tokios mūsų dienos po pamokų...
Ketvirtadienį, spalio 16 mūsų mokyklos merginų ir vaikinų futbolo komandos dalyvavo Lietuvos Specialiosios olimpiados komiteto specialiųjų mokyklų futbolo čempionate, kuris vyko Kėdainiuose. Daug sunkaus darbo, prakaito ir emocijų kainavusiame čempionate pasirodėme sėkmingai-užimtos antrosios vietos. Labiausiai pradžiugino mūsų vaikinų komandos kovingumas-per penkias rungtynes nepraleidome nei vieno įvarčio, nei viena komanda nesugebėjo įveikti mūsų. Ypač džiugina, kad sugebėjome atsilaikyti prieš absoliutų lyderį-Kauno technologijos mokymo centro komandą, kurioje žaidžia didžioji dauguma Lietuvos rinktinės žaidėjų. Labai produktyviai į komandą įsijungė nauji veidai, anksčiau nežibėję futbolo aikštėje-tai Natas Jankevičius, Povilas Kiveris. Savo „darbą“-pareigas puikiai atliko ir kiti futbolininkai, komandos senbuviai-Martynas Kubilius, Povilas ir Martynas Navikai, Paulius ir Mindaugas Kiveriai, Kevinas Valaitis, dar yra kur dirbti ir tobulėti jauniausiam komandos nariui Nikitai Vileikiui, bet jei bus pastangos, atsiras ir rezultatas.
Vakar Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto ir FK „Hegelmann“ organizuotoje Integruotoje sporto šventėje Raudondvaryje. ⚽
Kartu su futbolininkais praleidome aktyvią, linksmą ir draugystės kupiną dieną. 🌞🤝
Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais! 🏅✨
Dėkojame organizatoriams už puikiai suorganizuotą šventę ir geras emocijas! 💙👏