Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka
Kazlų Rūdos savivaldybės Socialinės paramos plėtojimo ir visuomenės sveikatinimo rėmimo programos lėšų dėka mūsų mokyklos mokinukai turėjo ypatingą galimybę -
lankytis Marijampolės baseine. Tai buvo ne tik smagi, bet ir labai naudinga patirtis!
Vaikai džiaugėsi plaukimo užsiėmimais, mokėsi taisyklingų plaukimo judesių, įveikė savo baimes. Kiekviena treniruotė tapo mažyte pergale, o kiekvienas vaiko šypsnis- didžiuliu įrodymu, kad tokios įniciatyvos be galo reikalingos.
Nuoširdus ačiū savivaldybei už suteiktą galimybę ir rūpestį mūsų vaikais.
Leiskime ir toliau jiems augti , drąsėti ir atrasti naujus gebėjimus.

Nuotrauka

Mokykloje vyko bendras fizinio aktyvumo užsiėmimas, kuriame kartu sportavo tiek mokiniai, tiek mokyklos darbuotojai. Mankšta sukūrė bendruomenišką atmosferą, pakėlė nuotaiką ir parodė, kad fizinis aktyvumas svarbus visiems – tiek vaikams, tiek suaugusiems 🤸‍♀️



Nuotrauka

Antradienį, spalio 28 dieną, Marijampolės futbolo manieže, mažieji mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Petro Armino progimnazijos organizuotame projekte ,,Sportuok- būk žvalus ir sveikas". Projekto esmė-vaikų pažintis su sporto šakomis, šiuo atveju su futbolu. Projekto vadovė Daiva Kresninkevičienė supažindino su treneriais Viktorija ir Mariumi, kurie ir vedė sporto užsiėmimus. Buvo visko-estafečių, bėgimų su kamuoliu, be kamuolio, daug įdomių futbolo pratimų. Pratybas vainikavo mini futbolo varžybos, kuriose kiekvienas pasijuto tikru futbolininku. Renginyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Tadas Prajara, kuris apdovanojo dalyvius medaliais bei saldžiaisiais prizais.


Nuotrauka

Mokyklos bendrabučio gyventojai nuolat gyvena aktyvų gyvenimą ir po pamokų. Popamokinėje veikloje sportuojame, keliaujame, atliekame visuomenei ir bendruomenei naudingus darbus. Štai ir praeitą savaitę vieną dieną-antradienį paskyrėme aplinkos tvarkymui. Bendrabutiečiai sugrėbė ir sukompostavo nukritusius medžių lapus mokyklos teritorijoje, trečiadienį-žygių ir sporto diena. Kazlų kaimo tvenkinyje vykdėme irklavimo treniruotę, žygiavome į mišką. Na, o ketvirtadienis-maisto gamybos diena. Puikiai padirbėjo mūsų merginos ir vakare ant stalo puikavosi skanus trupininis pyragas. Tai tokios mūsų dienos po pamokų...


Nuotrauka

Ketvirtadienį, spalio 16 mūsų mokyklos merginų ir vaikinų futbolo komandos dalyvavo Lietuvos Specialiosios olimpiados komiteto specialiųjų mokyklų futbolo čempionate, kuris vyko Kėdainiuose. Daug sunkaus darbo, prakaito ir emocijų kainavusiame čempionate pasirodėme sėkmingai-užimtos antrosios vietos. Labiausiai pradžiugino mūsų vaikinų komandos kovingumas-per penkias rungtynes nepraleidome nei vieno įvarčio, nei viena komanda nesugebėjo įveikti mūsų. Ypač džiugina, kad sugebėjome atsilaikyti prieš absoliutų lyderį-Kauno technologijos mokymo centro komandą, kurioje žaidžia didžioji dauguma Lietuvos rinktinės žaidėjų. Labai produktyviai į komandą įsijungė nauji veidai, anksčiau nežibėję futbolo aikštėje-tai Natas Jankevičius, Povilas Kiveris. Savo „darbą“-pareigas puikiai atliko ir kiti futbolininkai, komandos senbuviai-Martynas Kubilius, Povilas ir Martynas Navikai, Paulius ir Mindaugas Kiveriai, Kevinas Valaitis, dar yra kur dirbti ir tobulėti jauniausiam komandos nariui Nikitai Vileikiui, bet jei bus pastangos, atsiras ir rezultatas.


Nuotrauka

Vakar Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto ir FK „Hegelmann“ organizuotoje Integruotoje sporto šventėje Raudondvaryje. ⚽

Kartu su futbolininkais praleidome aktyvią, linksmą ir draugystės kupiną dieną. 🌞🤝

Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais! 🏅✨

Dėkojame organizatoriams už puikiai suorganizuotą šventę ir geras emocijas! 💙👏


Jau 12 metų kiekvieną rudenį didelė šalies ugdymo įstaigų bendruomenė pasitinka rinkdama solidarumo kilometrus.

Nuotrauka

Jais matuojame ne tik Solidarumo bėgimo metu įveiktą atstumą, bet ir šildantį visų mūsų gerumą ir nuoširdų norą padėti. Toks pagrindinis organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinės paramos projekto tikslas – susiburti vieningai bendrystei tam, kad drauge ištiestume pagalbos ranką su sunkumais susiduriantiems Lietuvos vaikams.

Kiekvienais metais geradarių būrys auga: prie Solidarumo bėgimo prisijungia vis daugiau ugdymo įstaigų. Bėga darželinukai, mokyklinukai, gimnazistai, profesinių mokyklų mokiniai, mokytojai, tėveliai bei kiti bendruomenės nariai.

Jau kelinti metai iš eilės silidarumo bėgime dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai.


Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla-daugiafunkcis centras vėl pradėjo naują sezoną baseine.

Nuotrauka

Kaip ir kiekvienais metais mokiniai, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos lėšomis, turi galimybę mokytis plaukti, mėgautis vandens pramogomis. Vaikai šių pamokų visada labai laukia. Plaukimas tapo mūsų mokyklos tradicija. Šios plaukimo pamokos dar vienas pavyzdys, kaip savivaldybės investicijos prisideda prie vaikų sveikos gyvensenos bei gerovės.

Nuoširdžiai dėkojame.


Nuotrauka

🏃‍♂️🏃‍♀️Spalio 1 d. Kazlų Rūdoje vyko LSOK kroso varžybos, kuriose susirinko net 156 atletai iš 17 Lietuvos mokyklų! 🏅

Mūsų mokyklą atstovavo 23 dalyviai – gausiausia komanda tarp visų mokyklų! 💪👏

Šios varžybos dar kartą parodė, kad sportas vienija, įkvepia ir stiprina bendrystę. 💙