Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Gruodžio 15 d. Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje buvo ypatinga – mokiniai ir mokyklos bendruomenė dalyvavo renginyje „Sveikas atletas“.

Nuotrauka

Dalyvių laukė penkios skirtingos sveikatos stotelės – pirmojoje jie galėjo pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, sužinoti kokios yra sveiko žmogaus kraujospūdžio normos, atlikti įvairias užduotis. Sekančioje stotelėje visuomenės sveikatos specialistė matavo ūgį bei atliko kūno sudėties analizę naudojant kūno masės analizatorių. Mokiniai galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą ir būdą kaip jį apskaičiuoti, vandens kiekį organizme ir bendrą kūno įvertinimą. Trečiojoje stotelėje dalyviai gilino savo žinias sveikos mitybos tema – susipažino su sveikatai palankiais produktais, mitybos piramide, rakto skylute pažymėtais produktais, vandens svarba organizmui, taip pat atliko įvairias užduotis – spalvino, braižė, piešė ir skaičiavo. Sekančios renginio stotelės buvo susijusios su psichologine sveikata, kartu su psichologe mokiniai atliko įvairias streso mažinimo užduotis, emocijų atpažinimo ir atsipalaidavimo pratimus, mokėsi susikoncentruoti į savo kvėpavimą. Paskutinėje stotelėje mokinių laukė fiziniai užsiėmimai – susikoncentravę į pusiausvyros, raumenų tempimo pratimus mokiniai atsipalaidavo ir nurimo. Renginio pabaigoje visi buvo kupini šiltų ir teigiamų emocijų, visi dalyviai gavo specialiai renginiui paruoštus lipdukus bei sveikų užkandžių krepšelius. Šis renginys buvo ne tik smagiai bet ir naudingas praleistas laikas visiems.


Įtraukiojo krepšinio šventė kartu su Prienų „LABAS GAS“

Nuotrauka

Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas drauge su Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru jauniesiems Specialiosios Olimpiados sportininkams organizavo Įtraukiojo krepšinio šventę. Šventėje dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir kitų komandų sportininkai bei Prienų „LABAS GAS“ komandos žaidėjai. Mokytoja Sidona pravedė linksmąją mankštą, apšilimo pratimus kartu su sportininkais atliko mūsų atletai. Kiek džiaugsmo buvo mūsų mažiesiems sportuoti padedant krepšininkams. Dėkojame Prienų „LABAS GAS“ komandai už pasidalintą laiką, gerumą, juoką, šypsenas, plojimus ir be abejonės už kūrybiškumą atliekant smagias užduotis drauge su vaikais.

Džiaugiamės, kad mūsų mažiausieji turėjo tokią galimybę! Kartu galime kurti gražesnę, įtraukesnę vaikystę mažiesiems.


Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje vyko pamoka apie žalingus įpročius, su mokiniais didžiausią dėmesį skyrėme rūkymo problemai. Aiškinomės kaip rūkymas kenkia sveikatai, kokios medžiagos įeina į cigarečių sudėtį, aptarėme mitus ir faktus apie elektronines cigaretes. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus, o gale pamokos žiūrėjo informacinį filmuką kaip mesti rūkyti ir atsikratyti priklausomybės 🚭😉


Nuotrauka

Plinta "gerasis" virusas. Penktadienio rytus Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje pradedame su mankšta 🤸. Health Impact projekto dalyviai sportuoja, mankštinasi ir kviečia kitus prisijungti!


Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės" mokykloje diskutavome apie žalingus įpročius didžiausią dėmesį atkreipdami į rūkymą. Nutarėme, kad rūkymas kenkia ne tik rūkančiojo sveikatai, bet ir aplink jį esantiems žmonėms, palyginome ką žmogus galėtų įsigyti jei metus rūkyti pinigus skirtus rūkalams taupytų. Taip pat kalbėjome apie elektronines cigaretes, mitus ir faktus apie jas. Nusprendėme, kad mesti rūkyti - naudinga, o dar geriau niekada ir nepradėti! 🚭❗️