Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka
Balandžio 24 d. Kelmėje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto krepšinio testų 2024 m. varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Nors kelias tolimas, bet grįžome apdovanoti medaliais ir kupini gerų emocijų.

„SIGNATARAI“

Nuotrauka

Nuostabu kai kūrinys pradeda gyventi savo gyvenimą ir keliauja keliais, kurie jau nepavaldūs nei mūsų planams, nei norams, nei valios pastangoms, ir atsiduria ten kur labiausiai reikalingas, bus mylimas, prižiūrimas ir naudojamas (šiuo atveju skaitomas). Ačiū ačiū ačiū Gita Cesnaviciene-Dauksytei už tokį rūpestį ir taip gražiai pristatytą knygą Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje ir, kad „Signatarai“, atrodo tokią garbingą vietą mokyklos bibliotekoje.

Už didelę meilę Tėvynei Gita Cesnaviciene-Dauksyte

https://www.facebook.com/dalia.semeskienekleponyte/posts/pfbid0ezmYbCyFmce6F9J7GS2T88dYmSfXAbjr9VVYRqcy69Y8qtWpvGYZ6BhbBdC3zkhDl


Nuotrauka

Kazlų Rūdos ,,Saulės" mokykos Pupų Dėdė dėkoja Violetai Liaudenskienei , mokytojai Vitalijai Žvingilienei ir mokiniams už galimybę dalyvauti parodoje Marijampolės profesinio rengimo centre.


Nuotrauka
Trečiąją projekto dieną smagiai laiką leidome Gdynės mokslo centre "Eksperimentas". Pasigrožėjome jūros panorama ir laivais. Vakarą praleidome kartu su draugais nuotaikingoje atsisveikinimo diskotekoje.

Nuotrauka
Antrą projekto dieną lankėmės didingoje Malborko pilyje. Susipažinome su jos istorija. Mus pasitiko pilį sauganti Dievo Motinos statula. Išvydę įspūdingą Žalgirio mūšio paveikslą mintimis nusikėlėme į Lietuvos istorijos puslapius. Susipažinimą su pilimi užbaigėme smagia edukacija litografijos būdu gaminant Malborko pilies atviruką ir dekoruojant Dievo Motinos statulėlę.

Nuotrauka

Šiandien mūsų mokyklos šeštokai su mokytoja Liveta, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos studijoje mokėsi pajusti ritmą ir piešti Paukštį. Šią savaitę minėjome kultūros dieną, tad iš meniškos pamokos Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykloje, su mokytoja Sigita užsukome į Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešąją biblioteką, sužinoti ką įdomaus ten galime surasti...

Dalinamės mielomis akimirkomis ir paliekame intrigą… į biblioteką tikrai dar užsuksime. Atspėkite ko😉


Nuotrauka
Balandžio 15 dieną mokyklos komanda išvyko į Malborko miestą Lenkijoje, kuriame vyksta Erasmus+ projekto "Aš galiu tai padaryti" susitikimas su lenkų ir graikų komandomis. Susitikimas prasidėjo susipažinimu su Malborko autistiškų vaikų centro veiklomis. O dienos popietę smagiai praleidome Malborko švietimo plėtros fondo organizuotose veiklose.


Nuotrauka
Mokyklos mokiniai dalyvauja akcijoje “Šalia mūsų, ne už sienos “, kurios tikslas kurti akcijos ženkliukus 🧩, kuriais būtų siekiama perduoti socialinę žinią apie tai, kad mokiniai, turintys autizmo spektro sutrikimą, yra mūsų visuomenės dalis.
Mokiniai kartu su keramikos mokytoja Sigita Gudynaite kūrė akcijai skirtus ženkliukus, kuriuos paskui dalino Kazlų Rūdos įstaigose 🌺
Mokiniai aplankė:
⭐️Kazlų Rūdos savivaldybę
⭐️ Kazlų Rūdos turizmo centrą
⭐️ Kazlų Rūdos biblioteką
⭐️ Kazlų Rūdos Policijos komisariatą

Nuotrauka
Priešvelykinė savaitė mokykloje buvo labai intensyvi. Nuo pat pirmadienio mokiniai puošė mokyklą savo darbo velykiniais aksesuarais-verbomis, piešiniais, kiaušiniais, velykiniais zuikučiais ir kitais Šv. Velykų atributais. Ketvirtadienį mokyklą lankė Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas Žydrūnas Kulpys. Na, o trečiadienį mokyklos mokiniai, gyvenantys bendrabutyje šventė Šv. Velykas Briedžkampio miške. Nuo Trumpuko upelio pro Raudonplynio durpyną pėsčiomis žygiavome link garsiųjų „Agurkiškės kalnų“. Pakeliui užsukome pažiūrėti sovietų armijos paliktos požeminės vadavietės. Nužygiavę 4,5 km. atsidūrėme vaizdingoje vietoje ant žemyninės kopos viršūnės miškininkų pastatytoje stovyklavietėje. Įsikūrę patraukėme aplankyti už nepilno kilometro stūksantį aukščiausią Kazlų Rūdos kalną. Grįžę į stovyklą ėmėmės velykinių tradicijų: marginome margučius, žaidėme įvairius žaidimus. Šventinės vakarienės metu prie žaižaruojančio laužo netikėtai mus aplankė pati mokyklos direktorė, kuri atvyko į šventę su pilnu krepšiu lauktuvių. Jau sutemus patraukėme pėstute į už 2,5 kilometro laukusį mokyklos autobusą. Šv. Velykų šventė buvo ir įdomi, ir skani, ir visokeriopai naudinga. Plius 9 km. į žygių kraitelę.