Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka
Pasidžiaukime 🙂 Kazlų Rūdos savivaldybės Socialinės paramos plėtojimo ir visuomenės sveikatinimo rėmimo programos lėšomis, mūsų mokykla turėjo galimybę įsigyti paspirtukus! Tai ne tik smagi transporto priemonė, bet ir puikus būdas, skatinti vaikus daugiau judėti, būti gryname ore ir ugdyti saugius, atsakingus eismo įgūdžius. Paspirtukai tvirti patogūs ir pritaikyti kasdieniam naudojimui.
Tegul kiekviena kelionė būna saugi, kupina gerų emocijų 🎉🙂

Nuotrauka
Kazlų Rūdos savivaldybės Socialinės paramos plėtojimo ir visuomenės sveikatinimo rėmimo programos lėšų dėka mūsų mokyklos mokinukai turėjo ypatingą galimybę -
lankytis Marijampolės baseine. Tai buvo ne tik smagi, bet ir labai naudinga patirtis!
Vaikai džiaugėsi plaukimo užsiėmimais, mokėsi taisyklingų plaukimo judesių, įveikė savo baimes. Kiekviena treniruotė tapo mažyte pergale, o kiekvienas vaiko šypsnis- didžiuliu įrodymu, kad tokios įniciatyvos be galo reikalingos.
Nuoširdus ačiū savivaldybei už suteiktą galimybę ir rūpestį mūsų vaikais.
Leiskime ir toliau jiems augti , drąsėti ir atrasti naujus gebėjimus.

Nuotrauka
Šventoms Kalėdoms ruošiamės per Adventą keliaudami su voveryte Gile ir nykštukais. Šią savaitę uždegėme antrąją adventinę žvakę. Nykštukai kiekvieną rytą į klases neša pamokančias Gilės istorijas, kurios mus mažais žingsneliais moko paruošti savo širdis Kristaus Gimimui.

Nuotrauka
Džiaugiamės galėdami pasidalinti puikiomis naujienomis.
Nacionalinė švietimo agentūra skyrė lėšas mūsų mokyklai pagal projektą ,,Galimybių mokykla"(Nr.10-072-P-0001), naujiems atnaujintiems vadovėliams įsigyti.
Dabar kiekvienas mokinys gali mokytis iš naujausių kiekvienam pagal poreikį pakankamai tinkamų vadovėlių , kurie padeda geriau įsisavinti reikalingą mokymosi medžiagą ir skatina motyvaciją. Tai ženkliai prisidės prie kokybiškesnio ugdymo mūsų mokykloje.📚

Nuotrauka
Mūsų mokykloje vyko
Sveikesnių kalėdinių patiekalų savaitė!🎄
Technologijų pamokų metu mokiniai gamino įvairius sveikesnius patiekalus, mokėsi kaip per šventes nepersivalgyti, išlikti žvaliems ir kupiniems energijos .
Buvo ne tik skanu ,bet ir naudinga - juk sveiki įpročiai prasideda nuo mažų žingsių!🥗✨️🎄

Nuotrauka

Šiandien mūsų mokyklos bibliotekoje leidomės į skonių kelionę- vartėme įvairias močiučių receptų knygas ir ieškojome idėjų sveikesniam Kalėdų stalui. Atrasti paprasti, bet išmoningi patiekalai priminė , kad mūsų senoliai visada valgė įdomiai ,natūraliai ir sveikai.

Išsirinkome tradicinius receptus, kurie šventėms suteiks jaukumo, o ,,pilvui" lengvumo.

P.s. Laukite receptų...


Nuotrauka

Mokykloje vyko bendras fizinio aktyvumo užsiėmimas, kuriame kartu sportavo tiek mokiniai, tiek mokyklos darbuotojai. Mankšta sukūrė bendruomenišką atmosferą, pakėlė nuotaiką ir parodė, kad fizinis aktyvumas svarbus visiems – tiek vaikams, tiek suaugusiems 🤸‍♀️


Nuotrauka

Jau trečius metus Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos-daugiafunkcinio centro atstovai kviečiami dalyvauti respublikiniame SUP ir bendrojo lavinimo mokyklų muzikiniame festivalyje „Aš galiu“. Šis renginys suburia talentingus mokinius iš įvairių Lietuvos mokyklų, suteikdamas jiems galimybę atskleisti savo gebėjimus ir drąsiai žengti į sceną.

Šiemet mūsų mokyklai atstovavo Mantvydas Urbanavičius, kuris atliko legendinės grupės Hiperbolė dainą „Aš dar dainuosiu“. Jo jautrus ir užtikrintas pasirodymas sulaukė gausių žiūrovų plojimų ir nuoširdžių simpatijų.

Mantvydą festivaliui parengė muzikos mokytoja Odeta Gerulienė, kuriai nuoširdžiai dėkojame už kantrybę ir mokinio kūrybiškumo skatinimą.

Džiaugiamės Mantvydo sėkme ir didžiuojamės galėdami būti šio gražaus muzikinio kelio dalimi. Mes tikime – jis dar ne kartą dainuos!


Nuotrauka

Bendrabučio gyventojai intensyviai ruošiasi šv. Kalėdoms. Šią savaitę puošėme kalėdinę eglę bendrabučio fojė. Ir štai, jau ketvirtadienį eglutė šviečia įvairiaspalvėmis švieselėmis, primindama apie artėjančias šventes. Mielai prisijungėme prie paskelbtos akcijos „Sveikesni kalėdiniai patiekalai“. Ketvirtadienio vakarą visi mokiniai plušo buities darbų kabinete ir gamino paukštieną su ryžiais ir ciberžolėmis. Patiekti patiekalai išnyko akimirksniu, reiškia projektas pavyko.


Nuotrauka

Šiandien paminėjome svarbias lapkričio mėnesio dienas ir, aišku, pasveikinome visus šį mėnesį švenčiančius gimtadienį bei vardo dieną. O renginuką vainikavo gražūs linkėjimai vienas kitam ir šokis.