Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

LSOK sveikatinimo programa Health Impact

Nuotrauka

LSOK sveikatinimo programos Health Impact dalyviai turi galimybę įgyti naujų įgūdžių ir smagiai leisti laiką baseine, mokydamiesi plaukti. Plaukimo užsiėmimai ne tik ugdo vaikų fizinį aktyvumą, bet ir stiprina jų pasitikėjimą savimi, atsakomybę bei skatina komandinius gebėjimus. Kiekvienas plaukimo žingsnis - tai ne tik sportinis pasiekimas, bet ir galimybe įveikti savo baimes, bei augti asmenybėmis. Programos užsiėmimų metu buvo kalbama ką daryti pamačius skęstantį žmogų, kaip elgtis, kad būtų išvengta nelaimių.



Rugsėjo 11 d. mokiniai dalyvavo baidarių žygyje Šešupės upe.

Nuotrauka

Devynios baidarės leidosi į kelionę prie Antanavo hidroelektrinės Gavaltuvos kaime Pirmą kartą žygyje dalyvavo ir patys jauniausieji bendrabučio gyventojai. Tenka pripažinti, kad pirmą kartą sėdę į baidares, mūsų mažieji draugai sau gėdos nepadarė ir sąžiningai mokėsi baidarių irklavimo paslapčių. Kartais buksuodami, kartais strigdami, pagaliau pasiekėme pietų pertraukos tašką-„Beždžionių tiltą“, kur mūsų jau laukė garuojantys pietūs. Po pietų plaukėme Šešupe žemyn. Tuoj už Antanavo tilto upė mums paspendė spąstus-užsiklojo išvirtusiais medžiais taip, kad baidares teko nešti krantu. Po šios kliūties ji dar du kartus privertė išlipti iš baidarių, tuo sulėtindama mūsų judėjimą. Jau buvo beveik šešios, kai pasiekėme finišą Užuoganų kaime, kur mūsų visų šlapių, murzinų, bet laimingų laukė mokyklinis autobusas.


Nuotrauka

Šiandien su mokiniais praleidome aktyvų rytą lauke 🤸‍♀️

Atlikome įvairius tempimo ir pusiausvyros gerinimo pratimus, stiprinome raumenukus su elastinėmis juostomis ir svareliais. Pasikrovę teigiamų emocijų kibome į dienos darbus! 🧘 🌞


Nuotrauka

Birželio 4 dieną, Kauno Jono Laužiko mokykloje, vyko LSOK Bočios dvejetų čempionatas. Mūsų mokyklą atstovavo dvi komandos. Gabrielė Matulevičiūtė ir Ieva Giliūtė užėmė 3 vietą, o broliai Povilas ir Paulius Kiveriai liko ketvirti. Sveikinimai 💐👏👏👏


Nuotrauka

Gražų penktadienio rytą, 1-4 klasių mokiniai, smagiai leido laiką išvykoje prie ,, Šaltinelio". Aplankėme koplytelę, šaltinėlį. Vėliau sportavome, žaidėme, ieškojome ,,lobių"( kai kam labai pasisekė). Aišku vaišinomės ir vaikėme atklydusius pasivaišint uodus:) Laimingi ir pilni įspūdžių grįžome į mokyklą.


Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės” mokykloje vyko aktyvi pamoka lauke, mokiniai kartu su visuomenės sveikatos specialistėmis Egle ir Agne darė mankštą, šoko, dalyvavo įvairiose estafetėse ir žaidimuose, aktyviausiai pamokoje dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti prizais 🤩🤸‍♂️🌞



Gruodžio 15 d. Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje buvo ypatinga – mokiniai ir mokyklos bendruomenė dalyvavo renginyje „Sveikas atletas“.

Nuotrauka

Dalyvių laukė penkios skirtingos sveikatos stotelės – pirmojoje jie galėjo pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, sužinoti kokios yra sveiko žmogaus kraujospūdžio normos, atlikti įvairias užduotis. Sekančioje stotelėje visuomenės sveikatos specialistė matavo ūgį bei atliko kūno sudėties analizę naudojant kūno masės analizatorių. Mokiniai galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą ir būdą kaip jį apskaičiuoti, vandens kiekį organizme ir bendrą kūno įvertinimą. Trečiojoje stotelėje dalyviai gilino savo žinias sveikos mitybos tema – susipažino su sveikatai palankiais produktais, mitybos piramide, rakto skylute pažymėtais produktais, vandens svarba organizmui, taip pat atliko įvairias užduotis – spalvino, braižė, piešė ir skaičiavo. Sekančios renginio stotelės buvo susijusios su psichologine sveikata, kartu su psichologe mokiniai atliko įvairias streso mažinimo užduotis, emocijų atpažinimo ir atsipalaidavimo pratimus, mokėsi susikoncentruoti į savo kvėpavimą. Paskutinėje stotelėje mokinių laukė fiziniai užsiėmimai – susikoncentravę į pusiausvyros, raumenų tempimo pratimus mokiniai atsipalaidavo ir nurimo. Renginio pabaigoje visi buvo kupini šiltų ir teigiamų emocijų, visi dalyviai gavo specialiai renginiui paruoštus lipdukus bei sveikų užkandžių krepšelius. Šis renginys buvo ne tik smagiai bet ir naudingas praleistas laikas visiems.


Nuotrauka
BASEINO DŽIAUGSMAI!!!
Kazlų Rūdos Savivaldybės dėka vėl mūsų mokyklos mokiniai džiaugiasi baseino vandens malonumais 💦🤽🏊