Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla-daugiafunkcis centras
Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443
Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav.
Tel./faks. (0 343) 95181,
el. p.
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 190984913.
Šių metų gegužės 16-20 dienomis Borisovo mieste (Baltarusija) Lietuvos jungtinio futbolo rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre skirtam Europos specialiosios olimpiados futbolo savaitei paminėti. Turnyre dalyvavo 10 komandų iš Lietuvos, Ukrainos, Rusijos (Murmanskas, Volagda) ir Baltarusijos (Minskas, Borisovas, Gomelis, Vitebskas). Mūsų mokyklą atstovavo Tomas Mackevičius. Lietuvos rinktinėje žaidė ir buvęs mūsų mokinys Edgaras Kemtys.
Lietuvos rinktinė gerai pasirodžiusi kvalifikaciniame etape pateko į stipriausiųjų trejetuką kartu su Murmansko (Rusija) ir šeimininkais Borisovo komandomis. Pajėgiausių komandų varžybas pradėjo Murmanskas (Rusija) – Borisovas (Baltarusija) stipresni buvo Murmansko futbolininkai nugalėję šeimininkus 2:0, toliau Lietuvos SO rinktinė primas rungtynes pralaimėjo šeimininkams 1:3, bet antrose 4:1 nugalėjo Murmansko (Rusija) komandą ir pagal geresnį įvarčių santykį užėmė 1 vietą.
Visos komandos dalyvavo programoje "Sveikas atletas" programoje, kur buvo tikrinama, sportininkų fizinė būklė.
Šis turnyras buvo kaip generalinė repeticija prieš jungtinio futbolo Europos čempionatą Lenkijoje birželio 5-9 dienomis. Sėkmės Jums, vaikinai.
Lietuvos Moterų Sporto Asociacija, vadovaujama Joanos Bertaškienės, Šeduvos gimnazija organizavo kasmetinį, tradicinį renginį – respublikinį neįgaliųjų sporto festivalį „Šokime ir sportuokime kartu“.
Festivalis vyko gegužės 22 d., "Šeduvos Malūne", Šeduvoje. Mūsų mokyklos aerobikos komanda pasirodė labai gerai ir buvo apdovanota, kaip pati sportiškiausia. Atskiru prizu (taure) buvo apdovanotas šauniausias, jauniausias dalyvis Gabrielius Kubilius. Sveikiname visus sportininkus ir dėkojame mokytojai Eglei Simanauskienei už gerą mokinių paruošimą.
Po festivalio vykome į Burbiškio dvarą pasigrožėti žydinčiomis tulpėmis, parku...
Mūsų mokyklai LSOK patikėjo organizuoti Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos čempionatą, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos stadione. Darbavosi, ruošėsi visi - tai pirmosios tokio masto varžybos specialiųjų poreikių žmonėms mūsų mokykloje. Atvyko 19 komandų iš įvairių Lietuvos vietovių.
2013 metų Gegužės 9 d. Kėdainių miesto stadione vyko Lietuvos specialiųjų mokinių pavasario futbolo 7x7 čempionatas. Jau ne pirmą kartą pavasario futbolo čempionatas vykdomas trijuose futbolo pajėgumo lygiuose: „A“, „B“, „C“. „A“ ir „B“ lygiuose varžėsi po tris komandas. „C“ – keturios specialiųjų mokyklų futbolo mėgėjų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai stengėsi taikliai spirti kamuolį į vartus.
2013-aisiais pažymime ne tik Sveikatingumo metus, šiais metais sukanka 20 metų, kai Lietuva prisijungė prie Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo, kuriam priklauso ir mūsų mokykla.
Pagrindinis sveikatą stiprinančių mokyklų tikslas – stiprinti moksleivių sveikatą, gilinti sveikatos žinias ir įgūdžius, bendromis mokytojų, medikų, šeimos ir visuomenės pastangomis kurti integruotą, viską apimančią sveikatos stiprinimo ir ugdymo sistemą per vaikų ugdymo institucijas.
Sveikatos apsaugos bei Švietimo ir mokslo ministerijos, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras dar šių metų vasario mėnesį pakvietė Lietuvos savivaldybes ir sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenes įsitraukti į nacionalinį renginį ”Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą”. Organizatorių sumanymas – nuotaikingais bei kūrybingais viešosiose erdvėse organizuojamais renginiais, atkreipti visuomenės dėmesį į sveikatą stiprinančių mokyklų veiklą, pristatyti svekatos puoselėjimo pasiekimus sveikatą stiprinačiose mokyklose, paskatinti jų plėtrą šalyje.
Organizatorių paraginti, prie šios akcijos nusprendė prisijungti ir mūsų mokyklą. Balanžio 24 dieną, kartu su nuolatiniais mūsų draugais, Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centro komanda, kurią sudarė: sporto centro direktorius Gintaras Arminas, direktoriaus pavaduotojas Giedrius Gorianovas bei metodininkė Juratė Kamičaitienė, K.Griniaus gimnazijos stadione, surengėme pavasarinę sporto šventę, į kurią pakvietėme Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų vaikus ir jų mokytojus. Nors numatyta varžybų diena išaušo labai vėjuota, tai nesutrukdė „Sveikatos ir sporto bangai“ užlieti Kazlų Rūdos pagrindinės, pradinės, specialiosios mokyklų, „Elmos“ progimnazijos ir pačius mažiausius šventės dalyvius lopšelio-darželio „Šypsniukas“ sportininkus. Šventės dalyviai azartiškai varžėsi aštuoniose nuotaikingose rungtyse. Smagios sporto šventės akimirkos į sūkurį įtraukė ne tik dalyvius, bet ir sirgalius, suartino skirtingo amžiaus ir pajėgumo mokinius. Nugalėjo draugystė!
Džiugu, kad mūsų šventės akimirkas atvyko įamžinti ir dalyvius pasveikinti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro atstovai.
Sveika gyvensena, sportas, judėjimas – kūrybinga ir smagi mūsų kasdienybė!
Dėkojame organizatoriams už šaunią idėją visiems kartu draugiškai pasimankštinti. O kad buvo tikrai smagu, žvilgtelėkit į mūsų linksmus veidus!
Balandžio 10 d. Kauno Veterinarijos akademijos sporto salėje vyko Lietuvos specialiųjų mokinių krepšinio 5x5 krepšinio čempionatas. Jau ne pirmą kartą krepšinio čempionatas vykdomas trejuose krepšinio pajėgumo lygiuose: „A“, „B“, „C“. „A“ lygyje varžėsi trys komandos. „B“ ir „C“ – po keturias specialiųjų mokyklų krepšinio mėgėjų komandas.
Šių metų kovo 21 dieną, Vilniaus Atgajos mokykloje vyko 6 – sis Bočios turnyras, kuriame dalyvavo 9 – ios komandos, o taip pat ir mūsų Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos mokinai: Marius Vabuolas, Deimantas Sinkevičius, Deividas Saldukaitis bei Laurynas Klemas. Šios varžybos pareikalavo daug fizinės ištvermės, nes kiekviena komanda su priešininkais sužaidė net po 8 kovas.
2013 m. kovo 20 d. Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos mokinių komanda vyko į krepšinio žaidimo čempionatą Kaune. Varžybos buvo vykdomos pagal Tarptautines Specialiosios Olimpiados taisykles. Mūsų mokyklos mokiniai stengėsi kiekvienas pagal savo gebėjimus, o svarbiausia patyrė daug teigiamų emocijų, buvo įvertinti.
2013 metų vasario 26 dieną Kauno Centro sporto mokyklos baseine vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos mokiniai: Mantas Povilaika, Mindaugas Zuikevičius, Aivaras Klanauskas, Ridžitas Černelis, Ričardas Ketis ir Edgaras Minsofinas.
Čempionatas pareikalavo daug fizinės ištvermės, plaukikai rungėsi plaukiant laisvuoju stiliumi, nugara, krūtine ir peteliške 25 ir 50 metrų nuotoliuose.
Varžybų nugalėtojais tapo ir mūsų mokyklos mokiniai: Mantas Povilaika, Mindaugas Zuikevičius bei Edgaras Minsofinas buvo apdovanoti medaliais ir rėmėjų dovanomis.
Šios varžybos tik įrodo, kad mūsų mokiniai mėgsta plaukioti ir gali rungtyniauti bei nugalėti.