Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą mokinių pilnas mokyklos autobusas vyko į Kauną. Gavę FK „Žalgiris“ kvietimus, vykome į naują, ką tik atidarytą, patį geriausią Lietuvoje Dariaus ir Girėno stadioną, stebėti futbolo rungtynių. Prie įėjimo į stadioną mus pasitiko „Žalgirio“ simbolis Žalgirinis, kuris maloniai sutiko su mumis nusifotografuoti bei pabendravo su vaikais. Patogiai įsitaisę stadiono tribūnose, žiūrėjome Optibet A lygos mačą tarp sezono lyderio Panevėžio „Panevėžio“ bei Kauno „Žalgirio“ futbolo komandų. Nors ir labai palaikėme „Žalgirį“, vienintelį rungtynių įvartį priešpaskutinę rungtynių minutę įmušė panevėžiečiai. Nesėkmė mūsų palaikymo komandai nuotaikos nesugadino ir skanduodami „Žalia balta, žalia balta“ vėlai vakare grįžome į Kazlų Rūdą.


Nuotrauka

Paskutinė atvirų durų diena "Saulės" mokykloje aktyviai praleista su mokinių tėveliais. Šventė prasidėjo skambiomis dainomis, kurios buvo skirtos mylimoms mamoms ir Saulės dienai paminėti. Po dainų visi šventės dalyviai aktyviai įsitraukė į mankštą, kurią vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Agnė, o vėliau ir į šokius, kuriuos smagiai visi šoko su šokių mokytoju Nerijum. Po aktyvios veiklos mokiniai piešė ir gamino iš popieriaus saulutes. Šventę vainikavo muilo burbulai.


Nuotrauka

Gegužės 3-5 dienomis Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje vyksta atvirų durų dienos. Šiandien - menų diena. Į svečius buvo atvykę Kazlų Rūdos Rimanto Žigaičio menų mokyklos bei Kazlų Rūdos Kazio Griniaus skyriaus Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokiniai bei mokytojai. Vyko keturios veiklos: lipdymo, siuvinėjimo, muzikos ir piešimo. Vaikus lydėjo bendrystės jausmas ir puiki nuotaika.


Nuotrauka

Gegužės 3-5 dienomis Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje vyksta atvirų durų diena. Šiandien - sporto diena. Įsvečius buvo atvykę Kazlų Rūdos „Elmos“ mokyklos-darželio mokiniai su mokytoja Asta Ališauskiene. Žaidėme kvadratą, susipažinimo žaidimus, rungtyniavome estafetėse. Vaikus lydėjo gera nuotaika, bendrystės jausmas.


Įtraukiojo krepšinio šventė kartu su Prienų „LABAS GAS“

Nuotrauka

Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas drauge su Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru jauniesiems Specialiosios Olimpiados sportininkams organizavo Įtraukiojo krepšinio šventę. Šventėje dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir kitų komandų sportininkai bei Prienų „LABAS GAS“ komandos žaidėjai. Mokytoja Sidona pravedė linksmąją mankštą, apšilimo pratimus kartu su sportininkais atliko mūsų atletai. Kiek džiaugsmo buvo mūsų mažiesiems sportuoti padedant krepšininkams. Dėkojame Prienų „LABAS GAS“ komandai už pasidalintą laiką, gerumą, juoką, šypsenas, plojimus ir be abejonės už kūrybiškumą atliekant smagias užduotis drauge su vaikais.

Džiaugiamės, kad mūsų mažiausieji turėjo tokią galimybę! Kartu galime kurti gražesnę, įtraukesnę vaikystę mažiesiems.



Nuotrauka

Prieš Velykas bendrabutyje gyvenantys mokiniai vyko į Kazlų Rūdos mišką, kur buvo vykdoma velykinė popietė. Mokiniai edukavosi Šv. Velykų papročių bei margučių marginimo temomis. Žaidėme vikriuosius žaidimus. Tačiau didžiausią įspūdį vaikams paliko čia pat pratybas vykdę ir savo įgūdžius sutikę pademonstruoti Lietuvos kariuomenės kariai. Tikri ginklai, kariuomenės judėjimas, šaudymas, puolimas-visa tai mūsų mokiniai matė savo akimis. Puiki pilietinio ugdymo pamoka!

Po velykinio pikniko laimingi, šiek tiek pavargę paržygiavome į mokyklą. Į savo žygių taupyklę įsidėjo dar po 6,5 kilometro.


Nuotrauka

Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre vyko Šeimų forumo renginys „Grand Impact“, kurio metu dalyvavo Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos atstovai. Vyko teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu buvo įtraukti mokiniai, jų tėvai bei ugdymo įstaigų bendruomenės nariai. Visuomenės sveikatos specialistė pristatė sveikos gyvensenos svarbą. Aptarėme pagrindinius sveikos gyvensenos komponentus, išskiriant subalansuotos mitybos svarbą, pakankamą fizinį aktyvumą, išskyrėme pagrindinius fizinio aktyvumo tipus. Nepamiršome ir psichologinės sveikatos, mūsų patiriamų emocijų ir jausmų, kuriuos reikia stengtis suprasti ir mokėti išreikšti. Praktinių užsiėmimų metu renginio dalyviai atliko nuotaikingą mankštą bei treniruotę ratu, kuri labai sudomino dalyvius įdomiomis užduotimis ir rungtimis.



Sveikatinimo renginys

Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos mokiniai, Norway Grant projekto dalyviai, dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Džiaugiamės nuotaikingu sveikatinimo renginiu. Mažiausieji atliko įvairias užduotis, sportavo, bendravo su kitų mokyklų mokiniais. Dėkojame organizatoriams!