Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka
Karštą rugpjūčio 16 dieną į mokyklos kiemą susirinko pulkelis vaikų. Prasidėjo stovykla "Pasiilgau mokyklos". Pirmoji diena - menų diena. Ant mokyklinio takelio vaikai įamžino vasaros akimirkas. Vėliau jungė taškelius ir spalvino sraiges. O pati linksmiausia užduotis - vaivorykštės piešimas. Po meninių užsiėmimų laukė mini baseinas ir kino seansas.


Nuotrauka

Ketvirtoji vasaros stovyklos diena - pėsčiųjų žygio diena. Aplankyti Ginučiai, Ladakalnis, Prezidento kalnas, Puziniškio piliakalnis, Puziniškio kaimas. Viso žygeiviai nužingsniavo 21 km!


Nuotrauka
Trečioji stovyklos "Mano vasara" buvo lietinga, bet nuotaikos tai anaiptol niekam nepagadino. Smarkiausią lietų stovyklautojai pralaukė po tiltu Žeimenio ir Šakarvų ežerų protakoje. Nurimus vasaros lietui vandens žygis buvo tęsiamas...

Nuotrauka
Startavo vaikų vasaros poilsio stovykla "Mano vasara"! Jaunieji stovyklautojai keliauja Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais. Visus džiugina geras oras, maudynės, vakaro laužai, draugystė...

Nuotrauka

Ageros rėmėjų lėšomis buvo organizuojama LSOK Vasaros ir sveikatinimo stovykla Pervalkoje. Džiaugiamės turėdami galimybę grįžti į „Vila Baldininką“, kur mus pasitinka svetingi šeimininkai. Turėjome galimybę kasdien sportuoti, žygiuoti pėsčiomis, važiuoti dviračiais, pamatyti delfinų ir ruonių pasirodymą jūrų muziejuje. Taip pat keliavome užpustytais smėliu Naglių kaimo takais, aplankėme Juodkrantės „Raganų kalną“, plaukiojome laivu apžiūrinėdami Kuršių Neringos pakrantes.


Nuotrauka

Birželio 21-25 dienomis Čekijos Respublikoje, Brno mieste vyko Europos jaunimo žaidynės, kuriose dalyvavy ir mūsų mokyklos mokiniai. Po ilgos kelionės autobusu, apsigyvenome Brno politechnikos universiteto studentų miestelyje.



Nuotrauka

Aukso medalius iškovojo Deividas Labutis bei Ignas Bliujus irkluodami 200 m distancijoje SO pasaulio vasaros žaidynėse 🥇🥇, o Agnė Karpavičiūtė ( buvusi mūsų mokinė) - bronzą 🥉🎉🎉🎉 💐💐💐.

Nuoširdžiausi sveikinimai nuo visos mokyklos bendruomenės mūsų atletams ir trenerei Daivai Dabrilienei!!!! Jūs nuostabūs!!!! 💗


Nuotrauka

Prabėgo mokslo metai, pilni 5-6 klasės mokiniams, pasiekimų, atradimų, pažinimų, ir patyrimų. Mokykloje, klasėje mokėmės bendrauti, bendradarbiauti ir būti nuoširdūs. Auginome gėles, skruzdes ir džiaugėmės mažais, mielais mokyklos svečiais, katinėliais, kurie kartais užklysdavo mus aplankyti. Tad birželį, rinkdami depozitą, taip prisidėdami prie tvarumo, už gautus pinigėlius nupirkome katinukams maisto ir perdavėme geradarei, kuri nuolat rūpinasi, kad jie būtų sotūs. O mes pasidžiaugėme, kad galime ne tik saldumynų nusipirkti, bet ir gyvūnėliais pasirūpinti🙂 Nors mes esame skirtingi, bet ir mokam būt vieningi!😉 O dabar į Vasarą! Atostogos!