Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka
Žiema, bėk iš kiemo!
Nors šaltukas dar grūmoja,
Dar šiaurys už lango groja,
Bet priminti reikia Žiemai,
Kad jai laikas bėgt iš kiemo.
Per ilgai jau užsibuvo.
Jos apsiaustas net prakiuro.
Subyrėjo ledo tiltai
Ir ištirpo snaigių miltai.
Norime žalios žolytės,
Danguje skaisčios saulytės.
Laukiam grįžtančių paukštelių,
Pievose margų drugelių.
Štai todėl visi šiandieną
Šauksim ,, ŽIEMA, bėk iš kiemo!”
Lai Pavasaris smagus
Atkeliaus greičiau pas mus.
Kęstutis I. 2024 02 06
Akimirkos iš Kazlų Rūdos "Saulės" mokykloje vykusios Užgavėnių šventės.

Nuotrauka
Šiandien mūsų mokykloje lankėsi tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Asta Kavalskienė, policijos vyriausioji tyrėja Viktorija Siaurusevičiūtė su kolega. Jie supažindino mokinius su atsakomybių rūšimis, priminė nepilnamečių teises ir pareigas. Ragino netylėti ir pranešti pastebėjus netinkamą kitų elgesį, smurtą. Priminė, kaip saugoti savo duomenis naudojantis socialiniais tinklais, mokė, kaip, pirmiausiai pačiam, saugoti save paprastose gyvenimiškose situacijose: informuoti, kur ar pas ką eini, perspėti, jei nespėji laiku grįžti. Taip pat pasakojo kaip elgtis, kai nepažįstamas mėgina su tavimi susidraugauti siūlydamas įvairius skanėstus, brangius daiktus. Mokiniai buvo įtraukti į diskusiją, o aktyviausi apdovanoti!

Nuotrauka

Šiandien menų mokytoja Liveta mus mokė pajusti ritmą ir piešti portretą. Ačiū🤗😍


Kviečiame į tėvų susirinkimą!

Nuotrauka

Mieli tėveliai (globėjai),

Maloniai kviečiame atvykti vasario 21d. 11 h į tėvų susirinkimą, kuris vyks Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos salėje.

Susirinkimo programa:

  1. Psichologo paskaita;

  2. Projekto ,,Kopa“ teikiamų paslaugų pristatymas;

  3. 1-ojo pusmečio mokinių rezultatų aptarimas.

  4. Susitikimai klasėse su klasių mokytojais.

Maloniai lauksime !

Mokyklos administracija




Nuotrauka
Šiandieną, kaip ir kiekvieną trečiadienį, mūsų mokyklos mokiniai, su keramikos mokytoja Sigita, lipdė, minkė ir kočiojo Užgavėnių kaukes. 🎭
Molį mokiniai minko su malonumu ir po kiekvieno užsiėmimo vis labiau džiaugiasi savo rezultatais 🏆.
Dalinamės keliomis akimirkomis iš būrelio “Aš galiu”

Nuotrauka

Šiandien mūsų mokyklos mokiniai su mokytoja Liveta, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos studijoje mokėsi pajusti ritmą ir piešti Galaktiką.

Dalinamės mielomis akimirkomis!



Nuotrauka
Smagu, kai nereikia sniego ieškoti už šimtų kilometrų. Tada treniruotis ir džiaugtis žiemos malonumais galima ir savo kieme ar pavažiavus iki netoliese esančių Vokiškų kalnų ⛷️⛷️⛷️

Nuotrauka

Šiandien mūsų mokyklos mokiniai su mokytoja Liveta, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos studijoje įsijautė į dailininko rolę ir įkvėpti muzikos kūrė piešinius...

Dalinamės mielomis akimirkomis ir emocijomis!


Nuotrauka
Prieš 33 metus 1991 m. sausio 13 dieną lietuviai iškovojo laisvę. Kaip jie iškovojo? Visi susikibę rankomis stovėjo ir dainavo. O sovietų sąjungos kareiviai, nors ir atvažiavo su tankais ir šautuvais, neišdrįso pulti beginklių žmonių. Vis dėl to 14 laisvės gynėjų žuvo begindami Lietuvos laisvę.
Prisimindami Sausio 13-osios įvykius pagerbėme žuvusiuosius tylos minute. Vėliau kūrėme bendrą piešinį „Laisvė“ ir vaišinomės saldžia arbata.