Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka

Integruotoje dailės pamokoje bibliotekoje mokiniai susipažino su M. K. Čiurlionio kūryba, analizavo jo tapybos ir muzikos sąsajas. Išklausė trumpą pasakojimą apie dailininko ir kompozitoriaus biografiją, kūrybos ypatybes bei jo įtaką Lietuvos menui. Mokiniai tyrinėjo bibliotekos turimus leidinius, klausėsi Čiurlionio muzikos ir patys mėgino kurti darbus jo stiliumi. Tokia veikla skatina tarpdisciplininį mokymąsi, kūrybiškumą ir vizualinės bei garsinės raiškos suvokimą.


Nuotrauka
Nuotrauka

Penktadienį mokiniai kartu su visuomenės sveikatos specialiste Agne leido aktyviai, atliko mankštą, darė pratimus su kamuoliais bei svareliais, aiškinosi kokiai raumenų grupei koks pratimas skirtas 😊🤸 Traukė korteles su aprašytais pratimais ir turėjo juos pavaizduoti draugams 😜

Su puikia nuotaika keliaujame į savaitgalį! 🌞





Pirmoji ponia išlydėjo Lietuvos rinktinę į specialiosios olimpiados žiemos žaidynes

Nuotrauka

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį išlydėjo Lietuvos rinktinę į pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynes Italijoje, Turine.

Lengvai suprantama kalba kreipdamasi į sportininkus ir jų artimuosius, trenerius bei specialiosios olimpiados bendruomenę, pirmoji ponia pabrėžė, jog rinktinės dalyvavimas šioje olimpiadoje yra labai svarbus visai Lietuvai.

„Visos varžybos turi pradžią ir pabaigą. Kiekvieną kartą, kai jūs pradėsite savo varžybas, mums priminsite, koks stiprus yra žmogus. Kiekvieną kartą, kai jūs pabaigsite savo varžybas, mes jumis didžiuosimės. Nes jūsų dalyvavimas olimpiadoje jau yra labai didelis pasiekimas“, – sakė D. Nausėdienė.

Pasak pirmosios ponios, sportininkai ir komanda, lydėsianti juos olimpiados metu, yra tikros Lietuvos pavyzdys. Tokios Lietuvos, kurioje svarbūs visi.

„Rodote nuostabų pavyzdį, jog sportuoti gali visi. Jūs keičiate žmonių nuomones. Tai nereiškia, kad sportuoti yra lengva ar paprasta. Tai reiškia, kad jūsų didelis darbas ir meilė sportui parodo, kiek daug gali žmogus. Todėl Prezidentas ir aš labai jumis didžiuojamės. Jumis didžiuojasi visa Lietuva. Tačiau nepamirškite, kad ir jūs turite didžiuotis savimi“, – kalbėjo D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia akcentavo, jog dalyvaudami specialiojoje olimpiadoje sportininkai be viso kito pademonstruos pasauliui, kas yra svarbu Lietuvai: lygios galimybės visiems žmonėms, vienas kito palaikymas ir drąsa siekti savo tikslo.

„Kartu su Prezidentu norime jums palinkėti: tikėkite savimi, parodykite, ką galite, ir nepamirškite džiaugtis tuo, ką darote. Pažadame, kad kartu su visa Lietuva palaikysime jus, džiaugsimės kartu su jumis“, – kalbėjo D. Nausėdienė.

Specialiosios olimpiados žiemos žaidynės Turine vyks po 8 metų pertraukos. Jose dalyvaus 1500 sportininkų iš 102 valstybių, jie rungsis 8 sporto šakose. Lietuvai atstovaus 8 lygumų slidininkai ir 3 sniegbridžio atstovai, 4 treneriai, delegacijos gydytoja, delegacijos vadovas ir asistentas.

Prezidento komunikacijos grupė

Šaltinis: https://www.lrp.lt/lt/ziniasklaidos-centras/naujienos/pirmoji-ponia-islydejo-lietuvos-rinktine-i-specialiosios-olimpiados-ziemos-zaidynes/44598


Nuotrauka

Šiandien būrys mokyklos darbuotojų,draugų ir artimųjų išlydėjo mūsų Olimpiečius į Pasaulio žiemos žaidynes Turine, Italijoje. Sveikinimo žodį tarė ir pirmoji šalies Ponia Diana Nausėdienė. Linkime kuo geriausių startų 🥇🥇🥇 ir nepakartojamų akimirkų 💛💚❤️


Nuotrauka

Mūsų mokyklos mokiniai su dideliu džiaugsmu lankė Marijampolės sporto baseine plaukimo pamokas, kuriose mokėsi ne tik plaukimo įgūdžių, bet ir mėgavosi vandens teikiamais malonumais bei puikiai praleistu laiku. Plaukimo užsiėmimai suteikė vaikams galimybę išmokti saugiai elgtis vandenyje, lavinti fizines savybes: greitį, jėgą, lankstumą, ištvermę bei kordinaciją. Šie įgūdžiai padės saugiai mėgautis vandens pramogomis ateityje. Labai dėkingi Lietuvos Specialiosios Olimpijados Komitetui, kad aktyviai prisideda prie šių turiningų pamokų organizavimo.


Nuotrauka

Vasario ir kovo mėnesiais vyksta lietuvių kalbos dienų renginių veiklos. Vasario mėnesį mūsų mokyklos mažesnių klasių mokiniai skaitė Vytauto V. Landsbergio knygą ,,Arklio Dominyko meilė". Džiugu, kad dar pavyko pamatyti lėlių spektaklį pagal šį kūrinį. O savo įspūdžius mokiniai perteikė nuostabaus grožio paveiksluose, kuriuos tapė kartu su Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos mokytoja Liveta. Vyresnių klasių mokiniai susipažino su Žemaitės biografija ir kūryba, žiūrėjo spektaklius bei dailyraščiu nurašė patikusio kūrinio ištrauką ir ją iliustravo.


Nuotrauka

Antradienį, kovo 4 dieną Ignalinos žiemos sporto centre vyko LSOK slidinėjimo ir sniegbridžių sporto čempionatas, kuriame aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Ignalina mus pasitiko dar žiemiška. Mūsų krašte sniego jau nerasime nei su žiburiu, o Aukštaitijoje tik vietomis buvo išlindę plikos žemės lopinėliai. Žiemos sporto centre trasos dar pilnai padengtos sniegu. Po vėže sniego storis dar siekė 40 centimetrų. Vyrai šliuožė 3000 metrų. Mūsų mokyklos atstovai pasirodė puikiai ir užėmė pirmąsias dvi vietas. 1000 metrų distancijoje tarp merginų greičiausios taip pat mūsų mokyklos merginos. Estafetėje buvome antri. Sniegbridžių sporte sekėsi šiek tiek sunkiau, tačiau užėmėme aukštas vietas. Pietų metu LSOK prezidentas Zenonas Misiūnas pažymėjo geriausius sportininkus, pristatė lietuvos rinktinės narius, kurie gins Lietuvos garbę pasaulio žiemos žaidynėse Italijoje, Turine kovo 7-16 dienomis. Lietuvos rinktinėje startuos ir mūsų mokyklos mokiniai Kamilė Kiverytė, Egidija Pajaujytė ir Orestas Chramelia bei du buvę mūsų mokyklos mokiniai-Justas Stumburevičius ir Modestas Kubilius.