Kazlų Rūdos „Saulės“
mokykla-daugiafunkcis centras

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (0 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka

Gegužės 31-oji – Pasaulinė diena be tabako, šia diena siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į rūkymo žalą sveikatai bei skatinti atsisakyti tabako gaminių. Kartu su mokiniais diskutavome apie rūkymo žalą jaunam organizmui bei pagalbą metant rūkyti. 🚭


Gegužės 28 d. mūsų mokykloje vyko LSOK riedučių čempionatas.

Nuotrauka

Džiaugiamės, kad savo jėgas panoro išmėginti ne tik mūsų mokiniai, bet ir svečiai iš Pabradės. Čempionato metu netrūko gerų emocijų, puikių rezultatų ir sportinio azarto. Oras lepino saulės spinduliais, o dalyvius džiugino bendrystė, draugystė ir šypsenos. Visi sportininkai buvo apdovanoti medaliais, o po varžybų atsigaivino gardžiais ledais.


Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos-daugiafunkcinio centro socialinių įgūdžių klasių mokiniai lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, kur susipažino su įvairiomis profesijomis, tokiomis kaip virėjas, duonos ir pyrago gaminių kepėjas bei kambarių tvarkytojas. Vizito metu mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su mokymosi erdvėmis ir profesinio mokymosi galimybėmis.



Nuotrauka

Tariame didelį AČIŪ Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Antanavo mokyklos darželinukams, pradinukams, puikioms pedagogėms bei Visuomenės sveikatos biuro specialistėms, kurios mus pakvietė į sporto ir sveikos gyvensenos šventę „Aš čempionas“.

Čia buvo visko: daug saulės, daug draugų, lengvosios atletikos rungčių, sveikos gyvensenos pamokėlių, saldžių dovanėlių ir asmeninių rekordų!



Nuotrauka

Ketvirtadienį, gegužės 15 dieną, dalyvavome Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto organizuotame futbolo čempionate, kuris vyko Lietuvos futbolo federacijos treniruočių bazėje Kaune. Mokyklą atstovavo vaikinų ir merginų komandos. Tiek merginos tiek vaikinai įnirtingai kovėsi aikštėje su savo varžovais. Kiekvienos rungtynės buvo svarbios, todėl emocijų netrūko ir aikštėje, kur teisėjavo bene griežčiausias Kauno teisėjas Saulius Karka. Tiek merginos, tiek vaikinai pasirodė šauniai. Merginos pasipuošė bronzos, o vaikinai - sidabro medaliais. Taigi, pasiekimai aukšti, bet iki aukso medalių dar yra kur tobulėti.


Tęsdami gražią bendrystę su Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos septintokais, šiandien pasinėrėme į kvapnią ir spalvingą kulinarinę pamoką.

Nuotrauka

Pamoką pradėjome įdomiu pristatymu apie šaltibarščių kilmę, jų gamybos būdus ir naudą sveikatai. O tuomet – į prijuostes ir prie darbų! Vieni skuto bulves, kiti pjaustė agurkus ir žalumynus, virė kiaušinius. Visi buvo įsitraukę, veiklos netrūko!

Kai viskas buvo paruošta, susėdome prie bendro stalo ragauti gardžių šaltibarščių su spirgučiais kvepiančia bulvių koše ar traškiais bulvių žagarėliais. Buvo ir skanu, ir smagu!

Nuoširdžiai dėkojame technologijų mokytojai J. Banionienei už puikiai suorganizuotą pamoką, kuri dar ilgai išliks atmintyje!


Tęsiant atvirų durų maratoną, sudalyvauti linksmosiose estafetese šiandien atvyko pas mus Kazlų Rūdos K. Griniaus gimnazijos skyriaus Kazlų Rūdos pradinės mokyklos ketvirtokai su mokytoja Vilma.

Nuotrauka

Dalyvaudami estafetese svečiai ir mūsų mokiniai parodė savo greitumą, sumanumą, ištvermę ir bendrystę. Mūsų susitikimą vainikavo futbolo čempionatas. Po smagių žaidynių lauke pasivaikščiojome po mokyklą, supažindinome kur mokosi ir gyvena mūsų mokinukai. Su pakilia nuotaika ir gerais įspūdžiais atsisveikinome su svečiais iki kitų kartų 🤗