Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. info@krsaules.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka

Pažiūrėk, koks grožis aplinkui,

karaliauja spalva vien balta

Ir jei šiandien jautiesi laimingas,

Priežastis - nuostabioji žiema.

Kęstutis Ivinskis


Nuotrauka

Rugsėjo-spalio mėnesį, 1-5 klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Mokyklinio amžiaus vaikų mokymas plaukti ir plaukimo įgūdžių lavinimas". Deja, dėl karantino, taip ir liko nebaigtas. Šis projektas skatino mokinių fizinį aktyvumą, stiprino sveikatą ir gerino jų fizinį parengtumą. Padėjo išsiugdyti gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius, suteikė saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens žinių bei gerų emocijų. Mokiniai mokėsi plaukti Kauno r. sporto mokyklos baseine Mastaičiuose.


Nuotrauka

Praėjusią savaitę Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklos mokiniai aktyviai sudalyvavo Europos specialiosios olimpiados krepšinio savaitėje „Krepšinis 3×3 2020“. Geros emocijos ir krepšinis suvienijo visus...


Nuotrauka

Lapkričio 25 - ąją I ir II grupių auklėtiniai vėl susiruošė į žygį. Tikslas - Bagotoji. Iš mokyklos žygiavo per Kazlų I kaimą, buvusio geležinkelio sankasa, o vėliau žaliuojančiais pušynais ir eglynais, kol pasiekė Bagotosios kaimą. Matavimo prietaisai rodė, kad nužygiavo po 16 - 17 tūkstančių žingsnių, arba 12, 3 kilometro. Taigi "taupyklėje" kilometrai kaupiasi sparčiai.


Nuotrauka

Lapkričio 11 - oji - trečiadienis. Tai - žygių trečiadienis. Karantinas. Labai bijome viruso, todėl griežtai laikydamiesi vyriausybės nutarimų dėl grupavimosi bei socialinio atstumo, vėl žygiavome Kazlų Rūdos miškais. Žygį pradėjome Gulioniškės kaime, buvusio karinio poligono teritorijoje. Auklėtiniai sužinojo apie buvusį "tankodromą", aplankė Gulioniškės kaimo kapinaites. Žengdami mišku džiaugėmės vis dar dygstančių grybų kepurėmis. Už Judrės upelio aplankėme sėklinių pušų plantaciją. Jūrės tvenkinio pakrante pargužėjome į bendrabutį.

Mokyklos suteikti žingsniamačiai rodė, kad nužingsniavome daugiau kaip po 17000 žingsnių arba 13 kilometrų! 😀