Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. info@krsaules.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Aktyvus laisvalaikis

Nuotrauka

Šiandieninė mokykla, siekia ne tik suteikti mokiniams įvairių sričių žinių, gebėjimų ir ugdyti vertybines nuostatas. Viena iš mokyklos funkcijų - orientuoti mokinį į sveiko gyvenimo vertybių pasaulį, kurio pažinimas padeda pajusti prasmingo gyvenimo gružį, rasti aktyvaus, kūrybingo gyvenimo prasmę. Mūsų mokyklos prioritetas yra mokinių fizinio aktyvumo skatinimas. Siekdami skatinti mokinių su sveikata susijusių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimasį, nuolat ieškome galimybių ir būdų bei formų kaip sudominti, paskatinti bei sudaryti galimybes visiems mūsų mokyklos mokiniams būti aktyviais, sportuoti. Todėl mūsų mokyklą nuolat dalyvauja įvairioje projektinėje veikloje. Šiais mokslo metais mokykloje vykdytas projektas „Aktyvus laisvalaikis“ suteikė vaikams galimybę aktyviai sportuoti lauke, praplėtė aktyvaus laisvalaikio galimybes patalpoje, leido sportine veikla sudominti ir įtraukti daugiau mokyklos mokinių.


„Mokyklinio amžiaus vaikų mokymas plaukti ir plaukimo įgūdžių lavinimas“

Nuotrauka

1-5 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mokyklinio amžiaus vaikų mokymas plaukti ir plaukimo įgūdžių lavinimas“. Šis projektas skatino mokinių fizinį aktyvumą, stiprino sveikatą ir gerino jų fizinį parengtumą. Padėjo išsiugdyti gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius, suteikė saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens žinių. Taip pat išmoko higienos reikalavimus lankant baseiną bei sužinojo prausimosi prieš pratybas ir po jų svarbą. Mokiniai mokinosi plaukti Kauno r. sporto mokyklos baseine Mastaičiuose. Juos mokino profesionali trenerė.


LSOK grindų riedulio čempionatas

Nuotrauka

Lapkričio 28d. Kėdainiuose pirmą kartą buvo organizuotas LSOK grindų riedulio čempionatas. Mūsų mokyklą atstovavo dvi komandos berniukų ir mergaičių. Abi komandos užėmė III vietas.


Programa „One Team“ kartu su Kauno „Žalgirio“ klubo nariais

Nuotrauka

„Saulės“ mokyklos mokiniai nuolat dalyvauja LSOK organizuojamuose sporto renginiuose bei projektuose. Įpratę garbingai ir galingai atstovauti savo mokyklą, „Sauliečiai“ niekuomet nepraleidžia progos pasivaržyti su kitais Lietuvos atletais bei parodyti savo pajėgumus sporto aikštelėse. Šiais mokslo metais keturi mokyklos mokiniai dalyvauja Kauno Žalgirio ir Eurolygos vykdomoje socialinės atsakomybės programoje „One Team“. Kiekvieną trečiadienį mūsų sportininkai važiuoja į Kauną, „Žalgirio“ areną, kur treniruojasi su legendinio Kauno „Žalgirio“ klubo nariais. Treniruotėse dalyvauja tiek „Žalgirio“ trenerių štabo, tiek dublerių, tiek pagrindinės sudėties žaidėjai. Mūsų mokiniai gerina krepšinio žaidimo įgūdžius, mėgaujasi pažinti ir bendromis treniruotėmis su „Žalgirio“ žvaigždėmis bei stiprėja kūnu ir siela.


LSOK jėgos trikovės respublikinės varžybos

Nuotrauka

Lapkričio 21 d. mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto jėgos trikovės respublikinėse varžybose. Varžybos apėmė štangos stūmimo gulint, pritūpimas su štanga ant pečių, štangos kėlimas nuo grindų. Nors mūsų mokyklos mokiniai ir nėra sunkiosios atletikos ekspertai, pasirodymas čempionate teikia vilčių: net septyni mokyklos mokiniai į bendrabučio duris ketvirtadienio vakarą pasibeldė pasipuošę medaliais: Agnė Karpavičiūtė, Gabrielius Kubilius, Vytautas Vengris ir Justas Stumburevičius bronzos, Modestas Kubilius, Dovydas Kuzas bei Lukas Kupčinskas sidabru savo svorio kategorijose. Absoliučioje kategorijoje pagal parodytų rezultatų ir kūno masės santykį Modestas Kubilius užėmė trečiąją vietą tarp visų varžybų dalyvių. Perspektyvoje mokiniai ketina neapleisti jėgos sporto ir ateityje skinti dar solidesnes pergales.