Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443
Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav.
Tel./faks. (8 343) 95181,
el. p. info@krsaules.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 190984913.

Mergaičių futbolo čempionatas Rygoje

Nuotrauka

Spalio 3 dieną, mūsų mokyklos mergaičių komanda, Latvijos Specialiosios olimpiados komiteto kvietimu lankėsi Rygoje, kur vyko mergaičių futbolo čempionatas. Čempionate dalyvavo 15 latvijos mergaičių komandų ir mūsų mokyklos 8 mergaičių komanda, kuri šiuose pirmenybėse atstovavo Lietuvą. Renginio tikslas - įtraukti į futbolo sportą kuo daugiau merginų. Komandos, sužaidus kontrolines rungtynes, pagal pajėgumą buvo suskirstytos į 4 grupes. Mūsų komanda pateko į antrąją grupę, kurioje užėmė II vietą. Komanda buvo apdovanota medaliais, futbolo kamuoliais, vartininko pištinėmis.


„Paplūdimio tinklinis“ Rio smėlio arenoje Kaune

Nuotrauka

Spalio 1 dieną mūsų mokyklos mokiniai Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto kvietimu apsilankė Kaune esančioje Rio smėlio arenoje, kur susipažino ir išbandė jiems naują sporto šaką „Paplūdimio tinklinį“. Lietuvos Sporto universiteto studentai supažindino mokinius su šios sporto šakos subtilybėmis. Įsigilinę į žaidimo subtilybes mokiniai sužaidė draugiškas tarpusavio rungtynes,po kurių buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir padėkos raštais. Neįprasta aplinka ir dinamiškas žaidimas įtraukė ir sužavėjo čempionato dalyvius. Nekantriai lauksime kito susitikimo.


Dalyvavome „Capoeira“ užsiėmimuose

Nuotrauka

Rugsėjo 27 dieną sulaukėme svečių iš Kauno, kurie vykdydami Erasmus+ programą Lietuvoje, atsivežė ir dalyvius iš kitų Europos Sąjungos šalių. „Saulės“ mokyklos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti profesionalių trenerių vedamuose „Capoeira“ užsiėmimuose, kuriuose persipina muzika, šokis, akrobatika, vaidyba ir kovos menas. „Capoeira“ kovos menas tarsi žaidimas, kuriame naudojama ne tik fizinė jėga, bet ir loginis mąstymas. Ši sporto šaka padeda atsikratyti kompleksų, moko valdyti savo kūną ir mintis. Mokiniai, nors ir nemokėdami užsienio kalbų, noriai įsiliejo į bendrą veiklą. Nuoširdžiai dėkojame Stanislav Karmyšov už galimybę sudalyvauti „Capoeira“ užsiėmimuose.


Rudens krosas

Nuotrauka

Šių metų rugsėjo 24 dieną į Kazlų Rūdos miesto parką sugužėjo rekordinis skaičius specialiosios olimpiados atletų. Į rudens kroso varžybas, organizuojamas Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto, Kazlų Rūdos sporto centro bei Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos, atvyko 19 komandų iš visos Lietuvos: Šeduvos, Kaišiadorių, Kauno, Prienų, Panevėžio, Gelgaudiškio, Joniškio, Utenos, Telšių, Rusnės, Kybartų, Rokiškio, Radviliškio, Telšių, Kybartų, Jasiuliškio k., Smalininkų, Vilijampolės. Atletai, kurių iš viso buvo 179, varžėsi skirtingų nuotolių distancijose, kurias visi sėkmingai įveikė. Pirmą kartą šiose varžybose dalyvavo ir patys mažiausieji 1-4 klasių mokiniai. Varžybų dalyvius džiugino ne tik saulėtas oras, bet ir karšta „Saulės“ mokyklos virėjų išvirta sriuba. Renginį vainikavo ilgai laukta akimirka - medalių „lietus“.


„1 000 000 žingsnių sveikatai“

Nuotrauka

Rugsėjo 16-22 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Europos judumo savaitės renginyje „1 000 000 žingsnių sveikatai“. Šį aktyvų renginį organizavo Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla. Organizuotoje akcijoje „Saulės“ mokyklos mokiniai nuėjo 300 ratų ir 180 000 žingsnių. Džiaugiamės gražiu renginiu.