Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443
Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav.
Tel./faks. (8 343) 95181,
el. p. info@krsaules.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 190984913.

Vaikų vasaros stovykla „Mes olimpiečiai“

Nuotrauka

Antrąją keliavo į Kauną, kur vyko LSOK Jungtinio sporto šventė. Antrąją dienos pusę - vyko žygis pėsčiomis į Bagotąją, su maudynėmis, miško aplinkos pažinimu bei vaišėmis. Stovyklautojai mokėsi statyti palapines, įrengti poilsiavietę, kurti laužą.


Vaikų vasaros stovykla „Mes olimpiečiai“

Nuotrauka

Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykloje vyksta socializacijos projektas „Mes olimpiečiai“. Projektui vykdyti lėšas skyrė Kazlų Rūdos savivaldybės administracija. Projektas skirtas mokinių poilsiui, kelionėms, sportui bei socializacijai. Viena iš projekto veiklų – vaikų vasaros stovykla. Pirmąją stovyklos dieną mokiniai daug maudėsi ir žaidė aktyvius žaidimus.


Specialiosios olimpiados vasaros sporto stovykla

Nuotrauka

Birželio 30 – liepos 7 dienomis Pervalkoje vyko Specialiosios olimpiados vasaros sporto stovykla. Draugystė, gera nuotaika ir sportas apjungė mūsų atletus iš įvairių Lietuvos vietų – Šeduvos, Joniškio, Rokiškio, Kauno ir Kazlų Rūdos. Jaunimas ne tik sportavo, bet ir aktyviai ilsėjosi. Žygiai pėsčiomis, dviračiais, maudynės jūroje...


Dviračių ir triračių sporto čempionatas

Nuotrauka

Birželio 5 d. Joniškyje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados žymaus intelekto sutrikimo dviračių ir triračių sporto čempionatas.

Dalyvavo 10 komandų iš visos Lietuvos, taip pat 1 komanda iš Latvijos.

Mūsų mokyklą atstovavo 6 atletai: Ema - Margarita Strimaitytė, Justas Stumburevičius, Henrikas Arminas, Ernestas Mičiulis, Deividas Saldukaitis ir Gabrielė Matulevičiūtė.

Atletams su triračiais važiuoti sekėsi puikiai ir labai patiko, visi buvo apdovanoti medaliais ir padėkos raštu.