Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. info@krsaules.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Emil Open 2022 m.

Nuotrauka

 

Mieli 11-ųjų Europos jaunimo žaidynių Emil Open dalyviai,

Tikimės, kad jums šių metų Emil open renginys patiko taip pat, kaip ir mums, ir sugrįžote į namus su daug puikių prisiminimų ir patirčių.

Šiais metais vėl stebėjome neįtikėtinus sportininkų pasirodymus, išbandėme naujas sporto šakas bei dalyvavote gausioje papildomų užsiėmimų programoje.

Ačiū, kad esame kartu!

 


LSOK VASAROS SPORTO IR SVEIKATINIMO STOVYKLA

Nuotrauka

Startuoja LSOK Vasaros sporto ir sveikatinimo stovykla Pervalkoje. Džiaugiamės turėdami galimybes sugrįžti į „Baldininką“, kur mus pasitinka svetingi šeimininkai. Kaitri saulė, šiltas jūros vanduo, pušynai, pamarys... Vaikai ir jaunuoliai turi puikias sąlygas sportuoti, ilsėtis bei susipažinti su Kuršių Nerijos edukacinėmis erdvėmis, kultūriniu paveldu. Į stovyklą atvyko sportininkai iš Šeduvos, Kauno, Gelgaudiškio, Joniškio ir Kazlų Rūdos.

Pirmąja dieną sportininkai įsikūrė ir pasisveikino su jūra. Daug maudynių, geros nuotaikos, juoko... Antrąją dieną vyko sportinės veiklos, žygis, petankė ir judrūs žaidimai pajūryje.


„Emil open 2022“

Nuotrauka

Antroji Emil open šventės sporto diena. Finalai, kovojame dėl apdovanojimų. 10 valanda. Pirmieji startuoja Justas ir Ignas 800 metrų bėgime. Tai yra elitinės grupės sportininkai, kurie varžosi absoliučioje kategorijoje. Ignas, po vakarykščių taktinių pamokų startuoja teisingai, bet per anksti pradėtas finišas leidžia Bulgarijos atletui aplenkti Igną paskutiniuosiuose metruose. Finišas : Ignas – sidabras, Justas ketvirtas.


„Emil open 2022“

Nuotrauka

Pirmoji sporto diena. Draugiškai keliamės 7.30, kaip įprastai. Prausiamės, ruošiamės varžyboms. 8.20 einame į valgyklą. Pusryčiai – kiaušinienė, sumuštiniai su sūriu ar kumpiu, jogurtas, sausi pusryčiai. Pasistiprinę skubame į universiteto stadioną, kur jau 10 valandą startuoja pirmieji mūsiškiai. 800 m. bėgimu varžybas pradeda Ignas su Justu.


„Emil open 2022“

Nuotrauka

Antradienio vakarą mokyklos lengvaatlečių komanda kartu su Telšių sporto klubo „Atletas“ sportininkais autobusu išvyko į Čekijos respublikos Brno miestą dalyvauti 11 -siose „Emil open 2022“ varžybose. Kelionė tolima, nuo Kazlų Rūdos daugiau nei 1 tūkstantis kilometrų. 19 valandą sėdę į autobusą Brno pasiekėme 9 valandą ryto.