Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla-daugiafunkcis centras
Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443
Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav.
Tel./faks. (0 343) 95181,
el. p.
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 190984913.
SO krepšinio savaitės finaliniame renginyje mūsų mokyklos mokiniai (Edgaras, Rimvydas, Rolandas, Tomas J., Ignas, Tomas G., Ričardas) mokyklų grupėje užėmė pirmąją vietą. Nuoširdžiausi sveikinimai!!! Gerai žaidė ir šauniai pasirodė Ema, Greta, Viktorija, Erika, Henrikas ir Deividas. Ne viskas mums pavyko, bet mes labai stengėmės ir norėjome nugalėti...
Nepabūgę lietingo oro, lapkričio 12 d. socialinių įgūdžių klasės mokiniai viešėjo Vilniuje. Ten aplankė Nacionalinį muziejų, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus. Apžiūrinėdami ekspozicijas ir dalyvaudami edukaciniuose užsiėmimuose jie galėjo pasijausti tikrais rūmų valdovais, kadangi buvo karūnuoti.
Lapkričio 12d. Vilniuje, „Atgajos“ specialiojoje mokykloje vyko 2015 m. bočios varžybos. Jose dalyvavo 15 komandų, tarp jų ir mūsų mokyklos atstovai. Mūsų mokinukams teko pasivaržyti atrankinėse rungtyse, po kurių komandos buvo suskirstytos į keletą pajėgumo grupių. Šaunieji sportininkai savo pajėgumo grupėje laimėjo III vietą.
Šiandien mokykloje lankėsi Kazlų Rūdos pirminės priežiūros centro sveikatos priežiūros specialistė Inga Gudynaitė. 5-6 klasių mokiniai klausėsi pamokymų, kaip tinkamai rūpintis asmens higiena. Visi žinome, kad su apsileidusiu, nešvariu žmogumi yra vengiama bendrauti, taip apribojama galimybė socializuotis, užmegzti ir palaikyti tarpusavio ryšius.
Rudenėlis jau įpusėjo, tik saulutės spinduliai kartais dar primena vasarą. Tad, kol dar ne toks žvarbus oras, II ir III grupių mokiniai su auklėtojomis spalio 14 dieną susiruošėme ekskursijon į Kalvarijos mini zoologijos sodą.
Susipažinę su aplinka, pradėjome kelionę. Netikėjome, kad čia tiek daug gyvūnų. Stebėjomės neįprastai balta tigrų spalva, plunksnuotomis balandžių kojomis, povo plunksnų spalvų gama.
Žemėje mes tarsi piligrimai... Visi mes esame savo kelionėje.
Vėlinės – tai metas, kai prasiveria amžinybės vartai, ištrindami ribą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Prisiminkime artimus ir brangius mums žmones, išėjusius Anapilin, geru žodžiu padėkokime už gyvenimą, praleistą šalia mūsų ir dėl mūsų, palinkėkime ramybės ir uždekime žvakutes jų sieloms...
Spalio 7 dieną mokyklos mokiniai aplankė Pakruojo dvaro sodybą ir dalyvavo jiems skirtoje edukacinėje programoje. Kai atvykome sutikome Baroną su vėliavos pakėlimu, Tijūnas paskirstė darbus. Su Baronaite aplankėme centrinius rūmus. Rūmų parfumerė atskleidė kvapų pasaulio paslaptis, liejome smetoniškas žvakes.