Šiandien vyresniųjų klasių mokiniai vyko į Kristiano alpakų ūkį. Tik atvažiavus, visus svečius pasitiko draugiškai nusiteikęs šuniukas ir būrys smalsių alpakų. Mokiniai džiaugėsi galėdami pamaitinti ir paglostyti ne tik alpakas, bet ir asiliuką bei ponį.
Grįžome pasisėmę puikių emocijų.
Ačiū Kristiano alpakų ūkio šeimininkams už suteiktą galimybę čia apsilankyti.
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 190984913.