„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Nuotrauka

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinėse fizinio aktyvumo varžybose sporto centro taurei laimėti jau įvardinti nugalėtojai bei prizininkai skirtingose amžiaus grupėse.Mokyklų aktyvumo įskaitoje gausiausia varžybų dalyviais buvo Kazlų Rūdos Saulės mokyklos komanda. Iš viso mokyklą atstovavo net 41 moksleivis. Komanda finišavo turėdama 20415 taškų artimiausią persekiotoją aplenkusi daugiau nei dvigubai ir tapo Kazlų Rūdos sporto centro didžiosios taurės savininke!!! 🎉🎉🎉

Medalius asmeninėje įskaitoje iškovojo Agnė Karpavičiūtė ir Justas Stumburevičius. Sveikiname!!! 🎉🎉🎉