Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

map.kazluruda.lt

Nuotrauka
Gegužės 8 dieną naujajame Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyko LSOK lengvosios atletikos čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo ir būrys atletų ir iš mūsų mokyklos. Sportininkai varžėsi 50 m., 100 m., 200 m., 400 m., 800 m. bei estafetiniame 4x100 m. bėgimuose ir šuolio į tolį rungtyje. Mūsų šuolininkai Natas Jankevičius ir Martynas Kubilius iškovojo aukso ir sidabro medalius. 50 m. bėgime Paulius Kiveris tapo nugalėtoju, antri liko Kamilė Kiverytė bei Rokas Saikauskas, trečiąsias vietas savo grupėse iškovojo Daiva Jurgelevičiūtė, Viktorija Daugėlaitė, Egidija Pajaujytė, Donatas Rabčinskas. 200 m. distancijoje trečioji vieta atiteko Martynui Kubiliui bei Egidijui Cvirkai. 800 m. bėgime Modestas Kubilius iškovojo antrąją vietą. Estafečių 4x100 m. bėgime mūsų mokyklos komanda užėmė trečiąją vietą. Pasiekti rezultatai skatina nenuleisti rankų ir nuolat tobulėti bei siekti naujų sporto aukštumų.