Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

VASAROS SPORTO STOVYKLA PERVALKOJE, KURŠIŲ NERIJOJE

Nuotrauka

Petrauskų labdaros paramos fondo „Ageros“ lėšomis buvo suorganizuota LSOK vasaros ir sveikatinimo stovykla Pervalkoje, Kuršių Nerijoje. Mūsų mokyklos mokiniai, rėmėjų dėka, turėjo puikias sąlygas stovyklauti ypatingame Lietuvos gamtos kampelyje. Vaikai galėjo džiaugtis saulėtu oru, jūros gaiva ir šiltu smėliu. Maudėsi jūroje ir Kuršių mariose, keliavo dviračiais į Nidą, žygiavo marių pakrantėmis. Juodkrantėje aplankė Raganų kalną. Mokiniai apžiūrinėjo medžio skulptūras, susipažino su jų perteikiama prasme. Jūrų muziejuje stebėjo delfinų ir jūros liūtų pasirodymą.

Visos stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas vaikų sveikatinimui ir fizinio pasirengimo treniruotėms. Kiekvienas rytas prasidėdavo mankšta. Dienos eigoje vyko bočios, lengvosios atletikos treniruotės. Laisvalaikiu stovyklautojai dalyvavo edukacijose apie savisaugą, sveiką mitybą ir sveiko maisto gaminimą; buvo sudarytos sąlygos patiems pasigaminti sveikesnio maisto. Vaikai dalyvavo diskusijoje apie vasaros džiaugsmus ir pavojus. Meninių užsiėmimų metu vaikai piešė ant jūros akmenėlių, tapė paveiksliukus...

Karštas oras, šilta jūra, sportas, bendros veiklos, žygiai, nuostabi Kuršių Nerijos gamta... ir namo visai nesinorėjo... Atsisveikindami dėkojome vieni kitiems už bendrystę, gerai praleistą laiką unikaliame Lietuvos kampelyje.

Nuoširdžiai dėkojome Petrauskų labdaros paramos fondui AGERA už nuostabų laiką, neįkainuojamą dovaną ypatingiems vaikams ir jaunuoliams. Dėkojame už puikias stovyklavimo sąlygas ir galimybes. Dėkojame, kad Baldininko viloje mus ir vėl pasitiko Eglutė su Laimonu. Jie rūpinosi mūsų gerbūviu, maitinimu, gera nuotaika. Ačiū Jums.