Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Europos specialiosios olimpiados slidinėjimo čempionatas

Nuotrauka

2023 m. vasario 28 d. – kovo 3 d. Europos specialiosios olimpiados slidinėjimo čempionate (Estija, Otepė) dalyvavo 500 dalyvių iš 12 valstybių. Lietuvos specialiosios olimpiados slidinėjimo rinktinė iškovojo 4 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.

Mokyklą LSOK rinktinėje atstovavo 4 sportininkai. Jie rungėsi priskirtuose divizionuose. Rezultatai: 2,5 km distancijoje Modestas Kubilius 1 vieta, Darius Borodkinas - 3 vieta, Egidija Pajaujytė 1 km - 2 vieta, Kamilė Kiverytė 2,5 km - 3 vieta.

Moterys slidinėjimo estafetėje iškovojo 4 vietą distancijoje 4x1 km, vyrai estafetėje iškovojo 3 vietą 4 x1 km.

Europos specialiosios olimpiados slidinėjimo čempionatui sportininkus ruošė treneriai Zenonas Misiūnas, Vita Gudynienė, Česlavas Šerėjus.