Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

„Finalinis Krepšinio turnyras skirtas specialiosios olimpiados 50-mečiui pažymėti“

Nuotrauka

Lapkričio 29 d. Kaune vyko „Finalinis Krepšinio turnyras skirtas specialiosios olimpiados 50-mečiui pažymėti“. Mūsų mokyklai atstovavo 4 komandos. Žymios negalios krepšinio testų varžybose dalyvavo: Gabrielė Matulevičiūtė, Laurynas Klemas, Augustinas Klimas ir Ignas Sidaras.

Krepšinio 5x5 varžybose A lygyje III-čią vietą užėmė Rimvydas Kriauzlys, Rolandas Kriauzlys, Ignas Kvederačius, Ignas Bliujus, Donatas Petraitis, Alanas Naujalis, Tomas Mieldažis, Irmantas Kaleinikas.

Dvi komandos dalyvavo jaunųjų atletų 3x3 jungtiniame krepšinio turnyre (1 partneris ir 2 specialieji atletai). Mūsų mokyklos atletams pagelbėjo sportininkai iš Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos: Nojus Stankevičius ir Laurynas Bielskus.

Abi komandos pasirodė šauniai. A lygyje I komanda užėmė II-ą vietą. B lygyje antroji komanda užėmė I-ą vietą.

Iš krepšinio turnyro sportininkai grįžo apdovanoti medaliais ir krepšinio kamuoliais.