Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Žirginio sporto čempionatas „Suvaldyk žirgą“

Nuotrauka

Gegužės 21 dieną Šeduvoje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados žirginio sporto čempionatas „Suvaldyk žirgą“.

Renginys prasidėjo Pedagoginės fermos atidarymu.  Šeduvos gimnazijos poilsio ir užimtumo parke, iškilmingai atnešus Lietuvos SO vėliavą ir olimpinę ugnį, prasidėjo Lietuvos SO žirginio sporto čempionatas „Suvaldyk žirgą“. Komandinio jojimo rungtyje I vietą iškovojo šeimininkai – Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus komanda, II vietą – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro  komanda, III vietoje liko mūsų Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos raiteliai. Dalyviai pirmą kartą galėjo išbandyti jėgas individualioje sportinėje rungtyje „Presuoto šieno ryšulių nešimas“. Laimėjo I vietą, mergaičių tarpe, mūsų Greta Skripkaitytė (6 klasė). Sveikiname.

Čempionato metu visi galėjo pasivaišinti senovės lietuvių valgiais, atsigerti ant laužo paruoštos žolelių arbatos. Išvykdami svečiai negailėjo gerų žodžių organizatoriams. Dauguma dalyvių šypsojosi ir jautėsi laimėję – kas apdovanojimą, kas gerą nuotaiką.