Kazlų Rūdos
„Saulės“ mokykla

Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 8A, LT-69443 Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos sav. Tel./faks. (8 343) 95181, el. p. info@krsaules.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190984913.

Sveikas, Rugsėji!

Išlydėjęs vasarą rugsėjis
Beldžiasi įdar šiltas duris,
Sako: „ Aš esu rudens nešėjas,
O tu, vaike, būki mokinys! „


Paslapčių aplinkui milijonai,
Kas padės įminti šias mįsles?
Į pasaulio pažinties kelionę
Mokytojai mokinius nuves.


Tegul bus tas skambantis rugsėjis
Mums visiems darbštumo pavyzdys.
Jis žiemkenčių atkaklus sėjėjas
Ir mokyklon kviečiantis šauklys.

Skambant gitaros muzikai, eiliuotais žodžiais pradėjome Rugsėjo 1 – osios šventę. Paminėjome, kad tai džiaugsmo, gerumo, šviesos ir žinių troškimo diena.
Pasisveikinome su visais į mokyklą sugrįžusiais mokiniais, pedagogais, kitais mokyklos darbuotojais.
Kartu su mokinių tėveliais ir globėjais mokyklos šventėje dalyvavo Kazlų Rūdos švietimo skyriaus vyresnioji specialistė R. Pleseckienė, Girių bizono įmonės atstovas G. Sveikata.

Ant Jūsų rankų pražysta vaikystė
Ir skamba gražiausiom pasakomis.
Ant Jūsų rankų subręsta jaunystė –
Pakyla skrydžiui į aukštį.

Šiomis eilėmis sveikinimo žodį tarti buvo kviečiama mokyklos direktorė A. Ramanauskienė. Ji palinkėjo visiems salėje esantiems daug šilumos, meilės, supratimo. Kad ateinantys metai pedagogams ir mokiniams būtų prasmingi ir kūrybingi.
Taip pat visus šventės dalyvius su Rugsėjio 1- ąją pasveikino ir nuostabiai margą puokštę gėlių mūsų mokyklai įteikė Kazlų Rūdos švietimo skyriaus vyresnioji specialistė R. Pleseckienė.
Visą mūsų mokyklos bendruomenę ir šventės dalyvius su Mokslo žinių diena pasveikino Girių bizono įmonės atstovas G. Sveikata. Svečias visiems mokyklos mokiniams padovanojo atšvaitus, kad jie būtų saugūs ir visuomet laiku pastebėti tamsiu paros metu. Taip pat palinkėjo gerų mokslo metų.
Tėvelių vardu nuoširdžius sveikinimo ir padėkos žodžius ištarė mūsų mokyklos mokinės Viktorijos mama V. Rėčkuvienė.
Vėliau susipažinome su naujai į mūsų mokyklą atvykusiais mokiniais. Jiems buvo įteiktos atminimo dovanėlės.
Išklausius visus sveikinimus ir linkėjimus šios šventės proga, skambėjo mokytojo Evaldo atliekama daina apie rudenį. Buvo malonu klausytis jo dainavimo ir nuostabaus gitaros skambėjimo.
Šventės dalyvius linksmino pasakos „ Raudonkepuraitė“ veikėjai – vilkas ir Raudonkepuraitė. Prie jų prisijungė kiškučiai. Vilkas nusprendė būti geras ir eiti į mokyklą. Raudonkepuraitė ir kiškučiai mokė vilką skaičiuoti, rašyti, skaityti.Taip pat visi žaidė žaidimą“ Grybs grybs – baravyks“, nes reikėjo vilką išmokyti skirti grybus. Kai visas užduotis vilkas atliko teisingai, jis gavo“ vilko bilietą“ į pirmąją klasę. Spektaklis vakams suteikė daug džiugių emocijų.

Šventės pabaigoje nuskambėjo šie žodžiai:

Aš mėgstu šlamesį
Verčiamų knygos lapų,
Aš mėgstu jos kvapą –
Vos jaučiamą, trapų.
Jau medžių lapai baigia
savo amžių žalią,
O knygos lapai saugo
savo amžiną galią –
Jie amžini,
Nors plėšysi,
Nors deginsi
juos ugnimi.

Nuskambėjus mokykliniam varpeliui, visi mokytojai ir mokiniai buvo kviečiami į pirmąją pamoką – susipažinimui, pasikalbėjimui.

Visiems kūrybingų, laimingų, išradingų naujųjų mokslo metų!